Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Łukasz Lewtak

4 stycznia 2020, 13:00

Mundo Deportivo, Sport, La Gazzetta dello Sport, Sky Sports

23 komentarze

Fot. Getty Images

Zimowe okienko transferowe rozkręca się, zatem FCBarca.com powraca z cyklem "Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych". Na pierwszy ogień najnowsze informacje w sprawie dwóch gorących nazwisk - Todibo i Vidala.

Jean-Clair Todibo

Dyrektor sportowy Milanu Frederic Massara przyleciał do Barcelony, aby osobiście spotkać się z młodym francuskim stoperem i przekonać go do przejścia na San Siro. Według Sky Sports do spotkania Massary z Todibo doszło już wczoraj wieczorem, natomiast La Gazzetta dello Sport podaje, że panowie spotkają się dopiero dziś.

Milan chce wypożyczyć Todibo do końca sezonu z opcją wykupu. Francuz chętnie udałby się na wypożyczenie do włoskiego zespołu, ale w lecie chciałby wrócić na Camp Nou. Mundo Deportivo i Sport informują, że najbliższe godziny mogą być kluczowe dla przyszłości Jean-Claira Todibo.

Arturo Vidal

Według informacji Miguela Rico z Mundo Deportivo FC Barcelona sądzi, że osobą odpowiedzialną za konflikt pomiędzy Arturo Vidalem a klubem w związku z niedawnym doniesieniem nie jest sam piłkarz, a jego agent Fernando Felicevich. Ten ruch miał wymusić odejście Chilijczyka z Camp Nou. 

Tymczasem La Gazzetta dello Sport informuje, że Antonio Conte oczekuje przybycia Arturo Vidala do Interu pod koniec stycznia. Według Mundo Deportivo sam Chilijczyk chciałby przejść do zespołu z Mediolanu, gdzie byłby ważniejszym zawodnikiem niż w Barcelonie. Kataloński klub nie zamierza jednak pozbywać się Vidala przed końcem sezonu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja was nie rozumiem. Jak jest jakaś plotka, że Barcelona chce ściągnąć zawodnika po 30stce, to zaraz płacz że stary, że szkoda pieniędzy, trzeba odmlodzić kadrę. Ale zaVidala, który ma 32 lata, to chcielibyście ok 30 milionów. Który klub tyle pieniędzy da za takiego zawodnika? Poziom tego portalu schodzi na psy... Ehhh

Todibo to taki drugi Mina. Można obu lubić, ale to nie kaliber Barcelony. Araujo wydaje się być lepszy! Oby na Francuzie zarobili.
Sam chciałem odejścia Vidala póki można na Nim zarobić, ale teraz przy wypożyczeniu Aleni, Chilijczyk musi zostać.

Kto oprócz mnie widziałby w drużynie Eriksena lub Pogbę? Pogba od lata, Eriksen też. Byłoby wyczyszczenie Rakiety i Vidala i miejsce na Pogbę/Eriksena.

Eriksen czasami nie jest dostępny za darmo ?

30 milionów za Vidala i ok, jeżeli on sam ma takie ciśnienie na odejście, nic na siłę. Barcelona i tak jest na wygranej pozycji bo Vidal jak zmieni klub to tylko na gorsze pod każdym aspektem. Tylko nie możemy się dać Interowi, chcą tak bardzo go to niech płacą a nie, że za darmo sobie wezmą taki ch.

Todibo na wypożyczenie, świetna sprawa, nawet bym się nie zastanawiał.

Tak sprawdziłem z ciekawości kogo jeszcze reprezentuje Fernando Felicevich i w sumie nie zdziwiłbym się jakby gość chciał jeszcze narobić na największych gwiazdach, które reprezentuje. Na dobrą sprawę reprezentuje 4 zawodników, którzy są coś warci a 3 z nich jest już po 30stce więc ostatni dzwonek do większego zarobku.

Jakiez zwroty akcji teraz beda i co rusz nowe nazwiska...okienko ruszyło.

I wracają doniesienia transferowe :D. Mam nadzieję że Money pojawi się na nich jak najpóźniej.

Nie powiem, brakowało mi tych newsów :D