TuttoMercatoWeb przedstawia szczegóły umowy Arturo Vidala z Interem

Julia Cicha

30 grudnia 2019, 09:30

Sport

29 komentarzy

Fot. Getty Images

Mimo że zarówno Ernesto Valverde, jak i Éric Abidal chcieliby, by Arturo Vidal pozostał w Barcelonie, wydaje się, że pomocnik jest coraz bliżej przejścia do Interu Mediolan.

Giacomo Iacobellis z TuttoMercatoWeb informuje, że Chilijczyk osiągnął już pełne porozumienie z klubem. Uzgodniono już nawet, jak będzie wyglądał kontrakt zawodnika. Podpisze on umowę na pół obecnego sezonu oraz kolejne dwa lata, a więc do 30 czerwca 2022 roku. W pierwszej kampanii będzie zarabiał 4,5 miliona euro plus bonusy, a w kolejnych jego pensja wzrośnie do sześciu milionów euro rocznie.

Wspomniany dziennikarz dodaje jednak, że Barcelona i Inter są dalekie od porozumienia. Katalończycy chcieliby zarobić na Vidalu około 20 milionów euro, podczas gdy Włosi oferują dwa miliony za wypożyczenie do końca sezonu z obowiązkiem kupna gracza za dziesięć milionów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

20 mln a jak nie to wara !

Wystawić go na sprzedaż cena 20 mln albo płacą albo nara

My pionkow kupujemy po 100mln + a inni od nas po dwa miliony chcą kupić plus 10 na koniec, do tej pory nie mogę przeżyć sprzedaży D Villi za tak śmieszne pieniądze
konto usunięte

Niech sprzedadza za 20 i sciagna Pauline na zastepstwo. Widząc jaja jakie dzieja sie z kasa i żądaniami piłkarzy az chce sie Paulinho który na kase nigdy nie narzekal a swoje robił.

Jak stracimy Vidala to cienko widzę nasz jakikolwiek tytuł. Zostaną same ciepłe kluchy, no poza Suarezem i angielski klub bądź Real bazujący na sile i agresji pokona bez wysiłku

Jeśli Vidal naprawde już się dogadał z Interem i chce odejść to trochę go nie rozumiem bo Barca gra jeszcze w LM oni w LE,a po drugie nie sprzedawał bym go przynajmniej w tym okienku bo już Alenia odszedł na wypożyczenie i oby zaraz nie było brakòw w pomocy.

Niech tylko doczyta biedny Arturo klauzule o bonusach ;)

Chcą walczaka niech ściągną z powrotem z wypożyczenia Nainggolana...
Chciaż tam sytuacja jest taka ze jego żona mocno chora a dyrektorzy Interu mają z nim drame ale co nas to obchodzi chcą Vidala niech płacą, nie damy się znowu wydymać jak z Rafinhą czy jak Atletico z Versalką lub Monaco z Balde

De facto, chcą zapłacić 12 mln w odroczonych ratach ?
Czy już naprawdę, Barcelonę mają za kompletnego frajera ?

Zdajecie sobie sprawę, że Inter wie, że może lecieć w kulki z wypożyczeniami i kwotami widząc i wiedząc jak postępuje Vidal?
Zarząd nawet gdyby nie chciał to Vidal i tak "zmusi" klub, żeby poszedł nawet i za czapkę gruszek.

Moim zdaniem oferty wypożyczenia to abstrakcja. Inter powinien zaoferować 20-30 milionów i wtedy Barca powinna pomyśleć. Skończy się to tak, że Barca puści Vidala za śmieszne pieniądze licząc, ze Inter będzie skłonny negocjować cenę Lautaro a oni nie beda do tego skłonni.

Nie no bez przesady żeby go za pół darmo oddać.. wiek to swoje, ale cena zbyt mała zdecydowanie.

Za to jak ostatnio wydymali nad z Rafinia Barcelona nie może się zgodzić na jakieś ustępstwa.

Jeśli chcą go wypożyczyć to niech nam najpierw wypożyczą Lautaro

Niech dają te 20 mln jeśli im nie pasuje to Nara. Z kolei Barca się czaji na lautaro więc to tak ciężko odrzucić

Teraz w połowie sezonu to 30 mln , a jak poczekają do wakacji to można zejść do tych 20 . Po akcji z Rafinią z tymi sknerami nie powinni się nawet targować !

Inter to chyba całkowicie poleciał. Vidal jest naszym 4 najlepszym strzelcem i 3 przed nim to światowe gwiazdy a gra zdecydowanie mniej od nich. 12 mln razem to jakieś żarty na ten moment, jeśli brać pod uwagę wiek itd nawet.

Powinniśmy sobie odpowiedzieć: Czy to nam tak zależy na sprzedaży aby brać jakąkolwiek cenę. Czy to Inter chce kupić a próbuje się wykpić groszami.

Jak dadzą te 20 mln to niech idzie,wprowadzić Puiga, a w lecie sprzedać Rakiticia i wróci w jego miejsce Alena, byłoby pięknie :D

Jak oni na to pójdą to wyjdę z kapci.