Świąteczno-noworoczny konkurs Zgoda FC i FCBarca.com

Redakcja

27 grudnia 2019, 11:30

153 komentarze

Skończyły się Święta, przed nami Sylwester i Nowy Rok, a my wraz ze Zgoda FC mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest cenna nagroda.

Na wstępie przypominamy, że dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 15%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: https://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

Konkurs

W 2-4 zdaniach napisz, jakie jest Twoje największe życzenie związane z FC Barceloną na 2020 rok, i uzasadnij dlaczego. Pamiętaj! Konkurs ma lekką formułę i niekoniecznie dłuższy komentarz będzie lepszy od krótkiego, ale kreatywnego. Nie narzucamy sztywnych zasad. Możesz napisać wiersz, rymowankę, jedno zdanie. Liczy się dla nas Wasza inwencja.

Nagrodą dla zwycięzcy jest oryginalna bluza FC Barcelony (jak na powyższym zdjęciu), a w przypadku jej braku w magazynie nagroda o podobnej wartości. Konkurs trwa do wtorku, 31 grudnia do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu kilku dni od zakończenia. Każdy Użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych, nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność i humor, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem.  Czekamy na odpowiedzi wyłącznie pod tym artykułem. Zastrzygamy sobie prawo do subiektywnej oceny i subiektywnego wyboru najlepszej odpowiedzi. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

By ten, co wciąż kuca swój kontrakt przedłużył, a koszmar z Anfield znów się powtórzył.
By team z Bernabeu był mistrzem La Liga a somsiad Espanyol się w niej utrzymał.
By Willian z Parejo przybyli w karnawale - tego, Barcelono... nie życzę Ci wcale.

UZASADNIENIE
Cóż tutaj gadać - "Waldek" miał czas aby zachwycić każdego z nas. Próbował więc dzielnie lecz nieudanie; tuż po sezonie nas czeka rozstanie.
"Mental" i "focus" to słowa klucze - wszak w Lidze Mistrzów dość mamy nauczek.
Co do Realu i Espanyolu - życzę obydwu srogiego wpie*dolu.
A dziadków niech Milan sobie sprowadza - nasza drużyna ma się odmładzać.

Grajcie po ziemi, niech rywal biega,
wszak futbol „Barcy”na tym polega.

Grę wciąż kreujcie przez wszystkie formacje
i tak zawiązujcie wspaniałe akcje.
Rywale piłki nie powąchają
i dzięki temu nic nie wskórają.
Grajcie skutecznie i przy tym ładnie:
Z tyłu na zero, a z przodu coś wpadnie.
Nieważnie czy pierwsza, czy druga połowa,
Griezmanna wraz z Messim będzie w tym głowa.

(F)antastycznych wielkich gier,

(C)zarujących jak król kier.

(B)raku blotek w talii kart,

(A)sa, co jest tynfa wart,

(R)ealu zdominowania

(C)hampions League w maju wygrania,

(E)fektywnego Dembele,

(L)uzu Griezmana w duchu i ciele,

(O)

(N)iezwykłe triumfy grania,

(A) w tym, La Ligi wygrania.

Zyczylbym sobie i wszystkim fanom naszego ukochanego klubu aby ponownie wskoczyli na poziom nieosiagalny dla reszty swiata. Tak wysoki, zeby o ich wyczynach mowili nawet dzikie plemiona zamieszkujacy wyspy pozbawione elektrycznosci a zeby obejrzec mecz plynacy tratwami na sasiednie wyspy.
Dlaczego? Odpowiedz moze byc tylko jedna. Barcelona to najpotezniejsza druzyna 21 wieku i jej miejsce zawsze bylo i zawsze bedzie na szczycie. Zawodnicy i caly sztab musza o tym pamietac, musza przestac marzyc o sukcesie tylko wziac sie do roboty bo marzenia same sie nie spelniaja, marzenia sie spelnia!

Rok 2020 - kadrowo zdrowy, transferowo udany, a pucharowo obfity!

Visca el Barca!

W nadchodzącym, 2020 roku, zamierzam napisać opowiadanie, może niedługą powieść (chyba bardziej to drugie) osnutą wokół historii Barcelony; od momentu powstania, aż po teraźniejszość. Wokół niej przeplatać się będą losy bohaterów, głównie fikcyjnych, ale liczę, że uda się również umiejscowić kilka postaci autentycznych.
Planuję, by w przyszłości powieść stała się bazą dla scenariusza sztuki teatralnej.
Lubię pisać, takie hobby.

Zaś dla wszystkich nas, zakochanych w Barcelonie - byśmy spotkali się tutaj za rok w jeszcze lepszych humorach, z tarczą i bardziej zwycięzcy, z okazalszą liczbą trofeów; aby gra Barcelony nikogo nie przyprawiła o zawał serca, ponieważ to niezdrowe.

Marzy mi się taka oto sytuacja.

30 kwietnia 2020 r. jadę do Warszawy, gdzie na Stadionie Narodowym FC Barcelona w przerwie między spotkaniami z Atletico i Villarreal zagra bezprecedensowe spotkanie. Polacos zmierzą się z Polakami z pierwszej reprezentacji, przygotowującymi się do EURO. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne UNICEFu – pomoc głodującym w Nigrze. Taki „polski” piłkarski LIVE AID, i ja na takim meczu.

Marzenie!

Na 2020 rok życzę Barcelonie i jej kibicom wiele powodów do radości i westchnień oglądając drużynę blaugrany. By jej gra znów była ekscytująca, widowiskowa a przede wszystkim efektywna. Poprawy gry w defensywie, lepszego zgrania w ataku, coraz to nowych pięknych zagrań. Gry kombinacyjnej jak na Barcelonę przystało. Wyjazdu do Stambułu. A przede wszystkim większego zaufania do naszych wychowanków. Oby te marzenia się spełniły a my wszyscy po kończących się spotkaniach mogli powiedzieli "to było piękne spotkanie aż szkoda, że się już skończyło".

Moja kochana Barco!

Życzę Tobie Bardzo! Bardzo!! Baaardzo!!!

Podań 99354-ech,

Zwycięstw uciech.

Meczy pełnych pasji!

Wielu talentów w La Masi.

Dla wątroby Abidala zdrówka,

Jak i dla naszych, Cules, w sylwka ;)

No i Powodzonka w Stambule!

Znowu leżę nawalony...
Nie chcę takiej Barcelony!
I choć holenderska szkoła,
Messi strzeli znów dziś gola,
to ja sobie i Wam życzę:
Cruyffa ducha znów zobaczyć,
na puchary wręcz nie baczyć.
Niech ten rok co przyjdzie wkrótce
pozwoli zapomnieć o wódce!
Niech nam wszystkim on przyniesie
grą zachwyty, moc uniesień!
Wszystko inne przyjdzie po tym!
I tryplecik może wskoczy!

W 2020 roku, życzę sobie wraz z Barceloną…
F – Fantazji, jak Xaviego, gdy asystował,
C – (el) Clasico, jak w sezonie 2010/11, gdy wynik 5:0 cierpliwość Ronaldo testował,
B – Bramek, jak od Messiego, często strzelanych,
A – Akrobacji, jak przez Ronaldinho, co mecz wykonywanych,
R – Robinsonad, jak Valdesa, gdy w bramce czarował,
C – Chwil, jak w meczu z PSG 08.03.2017, gdy każdy Cules się radował,
E – Emocji, jak podczas finałów Champions League, przez Barcę wygrywanych,
L – Lekkości, jak podczas tiki taki, z której przeciwnik nie ma wyjścia,
O – Obrony, jak od Puyola, niemożliwej do przejścia,
N – Nostalgii, jak podczas ostatnich meczów gwiazd największych,
A – Atmosfery równej magii, podczas meczów Barcy najpiękniejszych!
VISCA EL BARCA!

Moim marzeniem pojechać do Hiszpanii stanąć na stadionie Camp Nou, pobyć na tych trybunach .zobaczyć mecz FC Barcelony zobaczyć Leo Messi ,

La Rambla - tętniąca życiem ulica w Barcelonie te piękne miejsca .marzenia trzeba spełniać i życzyć piłkarzom zdrowia, pomyślnosci i szczęścia

Choć w lidze Barcy miejsce to ciągle top i szczyt,
Ambicja ulatuje gdy gra niby o nic.
Przy lekkim prowadzeniu wrzucają luźny bieg,
A wtedy nawet słabszym zaczyna chcieć się chcieć

Gdzie czas gdy przy 4:0 drużyna grała tak,
Jakby przeciwnikowi obrzydzić chciała świat.
Brakuje tej wściekłości co w żagle dmie jak wiatr
I niech nam to idący dwa dwudziesty da.

A wtedy radość z oglądania gry powróci!
Z dumą człowiek znów zaciśnie kciuki.
W napięciu będzie czekał na każde zagranie,
Z oczyma na zapałki w obawie przed mruganiem.

A za tym wrócą sukcesy...
Seryjne wygrywanie,
Lęk w oczach przeciwników-
Te cuda przyjdą same.

Hmm, miałem już nigdy nie brać udziału w konkursach, ale.......????
Życzę FC Barcelonie, by znów była"WIELKĄ BARCĄ", by wszyscy przeciwnicy, bali się wychodzić na boisko. Takiego składu, by Messi mógł czasem spokojnie odpocząć i żebyśmy nie musieli drżeć o wynik???? oraz tylko takich kibiców, którzy nie odwracają się od swojego klubu po kilku niepowodzenia????????????

2020 tryplet. Ukończony piękną wygraną w lidze mistrzów po 5 latach czekania na ten puchar. Wylotu na mecz Barcy w chłodny wieczór...

...by móc ubrać taką właśnie bluzę.

Moim marzeniem na 2020 rok związanym z FCB jest to, aby w końcu każdy kibic piłki nożnej zrozumiał, że Barca to najlepszy klub na świecie, który nie ma sobie równych. I na nic walki międzyklubowe, na nic przekrzykiwanie się, żadnen byle klub ani z tego samego kraju ani z innego nie dosięga do pięt FCB, bo to potęga i siła, która nie zawsze objawia się w straconych i strzelonych bramkach, to styl gry, nie do podrobienia. Sorry kibice, może kiedyś zrozumiecie????????????????

Szanowna Redakcjo! Moje największe życzenie związane z FC Barceloną na 2020 rok to zobaczyć w końcu drużynę moich marzeń na żywo. Poczuć ciarki na plecach podczas dopingu kibiców na Camp Nou, a przede wszystkim ujrzeć szczęśliwego Leo Messiego całującego herb na koszulce Fc Barcelony po zdobyciu Ligi Mistrzów :-)

Życzenie? Obejrzeć mecz na żywo, by poczuć:
DE JONGIEM fascynację,
RAKITICIEM egzaltację,
VIDALEM ekscytację,
z GRIEZMANNA satysfakcję,
TER STEGENA akrobacje,
LENGLETA aspiracje,
S.ROBERTO akcje,
BUSQUETSA grację,
PIQUE kreację,
MESSIEGO dominację,
SUAREZA wariacje,
VALVERDE motywację,
i CAMP NOU wibracje!

Moim największym marzeniem dotyczącym roku 2020 jest zobaczenie na ławce Xaviego, a w roli jego asystentka Iniestę. Magia, którą przedstawiali na boisku może znowu dać nam sekstet, a w związku z tym, że obaj wywodzą się z La Masii na pewno mieliby odwagę stawiać na wychowanków.

Dla mnie najlepsze w roku 2020 oczywiście wygrana LM po pięciu latach słabej gry i żeby wyjaśniło się w końcu wszystko związane z transferem Neymara. Najlepiej jakby wróciło trio MSN, ale Ney przestałby gwiazdorzyć albo Dembele zacząłby grać jak następca Messiego i nie miał by już kontuzji.

Nie mam złotej rybki, ale mam wielkie życzenie i liczę na jego spełnienie: aby w 2020 FC Barcelona to była Footballu korona, by zawodnicy, byli u formy szczytu, a w klubie nie było żadnego zgrzytu, by każde mistrzostwa wygrywała i wszystkie puchary zdobywała,tak, by półka na nie zrobiła się za mała.

Moim największym życzeniem na 2020 rok jest powrót Ousmane Dembele do pełni zdrowia. Naprawdę lubię tego gościa i podziwiam jego talent. Było mi przykro kiedy w meczu z Borussią opuszczał plac gry ze łzami w oczach. Wierzę w jego potencjał i w niego samego jako młodego zawodnika dlatego liczę, że w 2020 stanie na nogi i będzie kluczowy w grze Barcelony! VeB

Życzę Barcelonce żeby się dobrze piłkę kopało
jak za czasów Guardioli by posiadania nie było mało.
Także pieniędzy by tylko przypływało,
takich jak Leo w szkółce było nie mało.

Samych dobrych transferów,
w szatni dużo numerów.
By Barca była zawsze numero uno,
bo bez niej w życiu byłoby nudno.

Całej Barcelońskiej Braci życzę, aby Valverde i Bartomeu zostali wywaleni tak szybko jak pijany wujek po Wigilii, a 30 maja każdy z nas dobrze pilnował swoje psy, które mogą się przestraszyć wybuchu bólu tyłka wszystkich przeciwników Blaugrany.

Życzę mojemu klubowi, aby miejsce trenera objął Franciszek Smuda. Życzę również, aby do stolicy katalonii przeniósł się Sławomir Peszko, dzięki któremu atmosfera w szatni stanie się znacznie przyjemniejsza. Oraz mam nadzieję że mecze na Camp Nou będzie komentował niezastąpiony Tomasz Hajto.

By kasy w budżecie nigdy nie było mało
nowe tridente więcej bramek strzelało
ceny biletów nas nie odstraszały
a Usman Dembele wkońcu odpalił

by Real w tabeli zawsze był w tyle
a Luis Suarez zrzucił pare kilo
Neymar z tatą sprawe wycofali
by lige mistrzów wkońcu wygrali

by Riki Pudź zagrał chociaż troche
a Ernest Valverde zmienił już robotę.

Pozdrawiam

Życzę sobie z gry radości, aby w oczach oraz sercu nie kuły mnie ości. (pisane podczas dojadania resztek z wigilii)

Mało śniegu, aby Arthur nie jeździł na snowboardzie,
więcej dzieci, zwłaszcza takich, jak Mateo
i dziewczyny dla Dembele,
a wszystko to po to żeby wróciła radość.

Moim największym życzeniem jest to, aby Barca grała piękną piłkę, zachwycała miliony ludzi na całym świecie tak jak to robiła przez ostatnie lata. A ja nie mogę się doczekać lutego, meczu z Eibarem, kiedy to pierwszy raz będę w tej świątyni futbolu, jakim jest Camp Nou i na własne oczy będę mógl ujrzeć tych piłkarzy którym kibicuje już od wielu, wielu lat :D (P.S. taka bluza by się przydała bo w lutym to nawet w Barcelonie jest zimno a sztos byłoby się w takiej pojawić na stadionie :D, just saying )

Fc Barcelona to moje marzenie!
Ile już lat czekam na jego spełnienie...
Czas płynie jak rzeka,
gra marzeń i wspomnień ucieka.
Wyjazd na camp nou planuję,
na dniach bilet kupuję.
Ruszam w podróż mych marzeń,
z pewnością nie zabraknie wrażeń!
Cel podróży zobaczyć geniusza futbolu,
co strzela w meczu co najmniej po golu.
Leo Messi wirtuoz piłki, pchła atomowa,
Potrafi zakręcić piłką, że aż boli głowa.
Chcę własne oczy jego grą zaskoczyć,
Zanim piękną karierę postawnowi zakończyć.
Życzcie mi szczęścia i powodzenia,
abym wkrótce z Barcelony przesłał wam pozdrownienia!

Życzę zwycięstwa z Realem w finale Superpucharu Hiszpanii oraz z Juventusem w finale LM.
Skoro rok 2020 to może być 2:0 i 2:0 :)

Moje największe marzenie związane z Barcą jest by wróciła magia gry, nasza tiki taka, szybkość gry, i miażdżące posiadanie piłki. Ponad to pragnę przybyć na Camp Nou w 2020 roku, dopingować i zachwycać się ich grą. Na zawsze Barca!

W Nowym Roku wszystkim cules życzę,
by w klubowym muzeum gromadzić zdobycze.
Wraz ze stylem wpajać wartości,
by dać kibicom wiele radości.
By gra Ansu Fatiego rozkwitła,
i w barwach Blaugrany rozwinął skrzydła.
By piłkarze po przerwie świątecznej,
grali jak z nut w formie bajecznej.
By temporada przyniosła sukcesy,
i by zaszczytem było nosić klubowe dresy!

Moim życzeniem na 2020 rok związanym z Barcą jest praca w jej oficjalnym sklepie w Barcelonie. Kocham ten klub, kocham to miasto i pragnę aby powiązać się z tymi dwoma rzeczami. Jest to mój cel i wierzę, że go osiągnę. Mam nadzieję, że pracownikom będą przysługiwać rabaty i będę mogła sprawiać radość polskim kibicom!:D

Ja życzę sobie i całej bordowo-granatowej społeczności, wejścia na pełnej w lata dwudzieste XXIw naszej Barcelonki. Odejścia Valverde w wielkim stylu i z klasą, czyli po zdobyciu trypletu. ;) Vamos Barca!

Moja przygoda z FC Barceloną rozpoczęła się na początku XXI wieku, kiedy to jako mały chłopiec zapatrzony w telewizor podziwiałem granatowo-bordowych gladiatorów, ale w szczególności jednego z nich. I to z bardzo błahego powodu. Był moim imiennikiem, po prostu. Może trochę bardziej śniady, ale genialny na boisku i pokorny poza nim. Patrick Kluivert to dzięki niemu uwierzyłem, że FCB to coś więcej niż klub. I wierzę nadal. A w marcu 2020r. planuję spełnić swoje trzy marzenia związane z Barceloną; zwiedzić miasto, obejrzeć mecz LM no i oczywiście zobaczyć na żywo ukochaną drużynę. A klubowi życzę aby magia która uwiodła mnie, nie ulatywała i pozwalała spełniać marzenia kolejnych pokoleń.

Zwycięstwo w LM to już nie życzenie a obowiązek, natomiast największym życzeniem (bo jego spełnienie będzie spełnieniem pozostałych) jest powrót do gry, która sprawiła, że zakochałem sie w tym klubie, gry której nikt nie potrafił sie przeciwstawić, gry która była wizytówką tego klubu, gry która rodziła legendy (i w tym miejscu kolejne z życzeń - chciałbym narodzenia nowych legend na miarę Puyola, Xaviego, Iniesty..) i na koniec ostatnie z życzeń, chciałbym by hasło Mes que un club przestało być już tylko hasłem a od nowa zaczeło być religią..

To co napiszę na pewno kreatywne nie będzie, ale ciężko o kreatywność kiedy od 2015 roku Barcelona nie wygrała Ligi Mistrzów,
Na ten nowy 2020 rok moim największym życzeniem jest zwycięstwo po długich latach przerwy w Lidze Mistrzów oraz co za tym idzie zwycięstwo na międzynarodowym podwórku w Superpucharze Europy i KMŚ.

Aby grze Barcy było widać to co tak bardzo cenił nieodżałowany Tito - 'seny, pit y collons'. Za uzasadnienie niech posłuży tylko cytat z Johana Cruyffa: "Winning is an important thing, but to have your own style, to have people copy you, to admire you, that is the greatest gift. Quality without results is pointless. Results without quality is boring".

W 2020 roku życzę wam i sobie zdrowia i wytrwałości bo przy obecnej "Barcelonie Valverde" na pewno się przyda.

Moje życzenia związane z FC Barceloną zostały już dawno po stokroć spełnione.
Od mojego klubu już niczego więcej nie potrafię wymagać. Przestałem być roszczeniowy ponieważ jestem kibicem absolutnie spełnionym. Widziałem zawodników,trenerów,gole i zwroty akcji których sympatycy innych zespołów mogą nam jedynie zazdrościć. W dodatku gablota ugina się od ciężaru zdobytych trofeów. Natomiast wspólnocie blaugrana życzę wiecznej wytrwałości, pokory i by przez życie szli z wysoko uniesionym czołem tak jak Barca.

Joao Felix, Modric i Messi spotkali Dżina, który oferuje im 3 życzenia. Joao: "Chciałbym żeby moje Atletico było na 1. miejscu w tabeli."
Luka: "Ja dla Realu prosze o wygranie Ligi Mistrzów."
Leo z szyderczym uśmiechem do chłopaków: "Po moim trupie." - po czym dodał do Dżina: "Wypieprz Valverde z ławki!"
Morał jest prosty i dobrze nam znany
Inni proszą o cuda a Barca o zmiany!
A moim życzeniem byloby żeby powrócił Guardiola i przywrócił radość z gry, a resztę ta ekipa ogarnie sama! :D

Moim największym życzeniem związanym z naszą Barcą na ten nadchodzący rok 2020 jest w końcu poraz pierwszy pojawienie się na Camp Nou ! Jak nie brakowało czasu to brakowało pieniędzy ale teraz już jestem pełen nadziei, że właśnie to życzenie a zarazem marzenie się uda spełnić :)

Moim życzeniem na 2020 rok jest powrót wielkiej Barcelony, która gra efektownie ale i efektywnie. Chciałbym aby został wykorzystany potencjał Messiego, ponieważ nasz geniusz wiecznie grał nie będzie, a to on może poprowadzić nasza drużynę po zwycięstwo w lidze mistrzów.

Święta to magiczny czas, niepowtarzalny. Z uwagi na to, moim magicznym, świątecznym i jednocześnie noworocznym życzeniem dla FC Barcelony jest powrót Neymara w 2020 roku. Pomijając aspekty czysto sportowe, czy marketingowe, jest to zawodnik, który potrafi czarować. Oglądanie go na murawie, to wielka przyjemność dla oka i serca. Jego zwinność, opanowane do perfekcji sztuczki, nieprzewidywalność to coś, za co pokochałem go jako piłkarza. Barca to najlepszy klub na świecie, z niepowtarzalnym stylem. Styl ten jednak troszkę podupadł w ostatnim czasie niczym gasnący w kominku ogień. Neymar to z pewnością paliwo, którego potrzebujemy i który ten ogień znów wznieci. Zawodnik, który oprócz genialnej gry, wielu goli, asyst i ciągnięcia drużyny po zwycięstwo, uraczy nas swoją boiskową magią i sprawi, że każdy mecz z jego udziałem będzie swego rodzaju świętem. Ktoś powie - "Ale przecież mamy Messiego". Owszem, jednak obecność Leo tylko potwierdza jak wyjątkowym klubem jest Barca i jak wyjątkowi piłkarze powinni tu grać. Neymar jest niepowtarzalny i niezwykle potrzebny.

Trofea raz są, raz ich nie ma. Jednak czyż nie lepiej zdobywać je w świetnym stylu? W stylu zapierającym dech w piersi? Myślę, że tak, zwłaszcza w przypadku Barcy, którą wielu z nas pokochało właśnie za styl, za magię. Ney jest boiskowym czarodziejem, który dołoży od siebie wiele dodatkowych zaklęć. I nawet jeśli nie zawsze przełożą się one na puchary, to będziemy je po latach oglądać i podziwiać z naszymi dziećmi, wnukami, chociażby podczas takiej przerwy świątecznej jak ta. Prawdziwy kibic wie, że każdy klub może mieć gorszy okres i nie zawsze wygrywa. Jednak brak trofeów, a tym samym łzy kibiców mogą otrzeć właśnie przepiękne bramki, cudowne asysty, genialne zagrania oraz ta niesamowita radość po każdej bramce.

Niektórzy twierdzą, że nie zasługuje na powrót, ponieważ popełnił błąd odchodząc od nas. Czy jednak nie na tym polega też wspomniana magia Świąt? Na wzajemnym przebaczaniu sobie? Na daniu drugiej szansy? Zwłaszcza wtedy, gdy osoba popełniająca błąd zrozumiała, a obie strony wiedzą, że bez siebie żyć nie mogą.

Okres świąteczny i noworoczny od dłuższego czasu nie rozpieszcza nas zimowym klimatem, nie mamy styczności ze śniegiem, nie widzimy dzieci zjeżdżających na sankach. W pewnym sensie ta magia trochę zanikła, podobnie jak w Barcelonie po odejściu wspaniałego Brazylijczyka. Życzę zatem, aby powróciła ona jak najprędzej i znów radowała nasze serca.

Życzę tego FC Barcelonie, ale też każdemu prawdziwemu, lojalnemu i bezinteresownemu Kibicowi Barcy oraz wszystkim tym, którzy kochają oglądać boiskowych czarodziei w akcji! Dlaczego nie życzę trofeów? O trofea powalczą nasi zawodnicy, trener i cały sztab, bo wielokrotnie pokazali nam, że ich na to stać. Życzę zatem czegoś więcej, na co sami piłkarze i trener nie mają wpływu - powrotu magika Neymara :)

Chciałbym w końcu pojawić się na Camp Nou na meczu. Niestety moje więzadło i 2 operacje(pieniądze i czas) rok w rok przekłada to marzenie, może w 2020 się uda?

Gdybym był magiem i mógł spełniać życzenia, sprzedałbym Vidala bez zastanowienia.Nastały w Barcy dziwne czasy, że w środku pola potrzeba masy.

Czas wrórcić do momentu kiedy piłkę w środku się kulało a nie ciągle za nią biegało. Krótkim rymem sobie życzę Barcelony znów na szczycie :)

Moim największym życzeniem jest to, żeby w naszym ulubionym klubie zapanowała atmosfera, jaka powinna istnieć w niedawno zakończonych swiętach. Tyczy się to zarówno relacji między piłkarzami, całym sztabem i zarządem. Wierzę, że dzięki temu Barcelona zacznie jeszcze bardziej uszczęśliwiać swoich fanów oraz pokaże co tak naprawdę znaczy motto "Més que un club".

Moim życzeniem na 2020 rok jest pragnienie powrotu Barcelony w której się zakochałem. Drużynie opartej na wychowankach, a nie na setkach milionów wydanych na transfery. Marzy mi się także powrót do fantastycznego stylu gry, gry której każda drużyna nam zazdrościła. A dlaczego ? Ponieważ za czasów gdy drużyna opierała się na wychowankach i własnym stylu gry(a nie indywidualnych przeblyskach) Barcelona osiągała najwiecej.

Życzenie? Może jedno :) - niech Messi nigdy nie kończy kariery, wtedy Barca zawsze będzie wielka :D Marzenia? Trzeba spełniać :) Niedługo zawitam na Camp Nou po raz pierwszy w życiu :D Czy czegoś więcej można jeszcze chcieć? :) Resztę napisze historia :D VeB!

Moim największym życzeniem w 2020 roku jest by Barça nawiązała do ery Pepa Guardioli, która odniosła ogromny sukces dzięki wysokiemu pressingowi, dużym zaangażowaniem wszystkich zawodników, bieganiem, naciskaniem rywala od pierwszej do ostatniej minuty, tysiącem podań, wielką przewagą w posiadaniu piłki i niezwykle ofensywną grą.

Niestety za czasów Valverde Barça miewa tylko przebłyski.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Nie działa mi kod FCBARCA na tą bluzę, na wszystkie inne produkty Barcy działa, ktoś też tak ma ?

By piłkarze wkładali w grę maksymalny trud, bo Barca to więcej niż klub.

Częściej marzymy o powrotach, niż o odjazdach. Moje marzenie na rok 2020 zawiera w sobie jedno i drugie - powrót Pepa oraz odjazd Ernesto. No i żeby wszystko grało jak należy.

Moje największe życzenie dla FC Barcelony jest takie żeby ten klub pozostał sobą taki jaki jest z piłkarzami , z tą historia i żeby kibice zawsze kibicowali do ostatniego gwizdka ponieważ kibicuje temu klubowi odkąd byłem mniejszy i wiem że klub może osiągnąć jeszcze wiecej. :)

Uważam, że byłem w tym roku dość grzeczny i zasłużyłem na oglądanie emocjonujących i przyjemnych dla oka meczów.
konto usunięte

Krótko i na temat.
ValverdeOUT

Moim najwiekszym marzeniem jest zwolnienie Valverde.

Życzę sobie i całej społeczności fcbarca, aby telent Messiego zaraził więcej naszych wychowanków i aby Barca stała się Potęgą w Europie pokazując przy tym piękny styl i dawała nam wiele radości z kibicowania :)