Jordi Alba: Aby wygrać wszystkie trofea, musimy bardzo się poprawić

Łukasz Lewtak

21 grudnia 2019, 19:15

Marca

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Alba był zadowolony z postawy Barcelony w spotkaniu przeciwko Deportivo Alavés, ale jednocześnie zaznaczył, że aby walczyć o wszystkie trofea, drużyna musi znacząco się poprawić.

Podsumowanie meczu: Mieliśmy pewne wątpliwości, jednak ostatecznie jesteśmy bardzo zadowoleni, że odnieśliśmy zwycięstwo w tym spotkaniu.

Gol dla Deportivo Alavés: Pojawiły się po nim gwizdy i trzeba to przyjąć z szacunkiem. To normalne, że czasami coś nie wychodzi, ale potem kontrolowaliśmy już przebieg spotkania.

Forma drużyny: Mamy dobre odczucia, jednak musimy bardzo się poprawić, żeby wygrać wszystkie trofea.

Życzenia na 2020 rok: Tak jak co sezon, życzę sobie, żebyśmy wygrali wszystkie trofea.

VAR: Na koniec to arbiter decyduje i trzeba to szanować. Nie sądzę, żeby dziś komuś pomógł lub kogoś skrzywdził, ale na pewno sędziowanie i VAR muszą być lepsze, podobnie jak my.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Generyczny wywiad piłkarza nr. 5378.

Powinien powiedzieć, aby wygrać wszystkie trofea powinnismy „Zmienić trenera”

Trochę mnie Alba irytuje w momentach, gdzie ma setkę, a na siłę chce podać, według mnie bezapelacyjnie jest nr 1 na lewej obronie, ale patelnie musi strzelać, a nie zawsze odgrywać

Jordi alba jest świetny. Obserwuje grę Gayi. Z Valenci. No i tak się zastanawiam czemu Barca go nie zaklepuje?.

Miło że to zauważyłeś Jordi, teraz przekaż to trenerowi na najbliższej odprawie
konto usunięte

Obejrzałem odcinek Rakutena o rewanżu z Liverpoolem i Alba już w przerwie był zniszczony psychicznie. Potem finał z Valencią i kolejna duża porażka. Zastanawiam się czy "drewniana strzała" będzie w stanie odciąć się od przeszłości w ewentualnych meczach o stawkę? Czarno to widzę.

Mentalność poprawcie najlepiej bo jak wyjedziecie na takie Anfield czy Stadio Olimpico to znowu obsracie zbroję i nawet wasze umiejętności nie pomogą

Od 3 sezonów musicie się poprawić

Wygrajcie chociaz jedno trofeum.

I kto to mówi..

Szczerze, jak Barcelona wygra choć mistrzostwo kraju, to będę bardzo szczęśliwy.

Dziesięć lat po Sixtecie Barcy Jordiemu znowu zamarzyła się powtórka z rozrywki...
Chłopie,każdy fan Barcy o tym marzy ale z tym trenerem to jest niemożliwe.

Przereklamowany obrońca.

Ty najbardziej.