Aleix Vidal: Powrót na Camp Nou będzie dla mnie bardzo wyjątkowy

Radek Koc

20 grudnia 2019, 09:30

Sport

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Były zawodnik Barcelony Aleix Vidal powraca jutro do stolicy Katalonii i pragnie dobrze wypaść przed swoją dawną publicznością. Vidal zdradza, że powrót będzie dla niego czymś wyjątkowym.

- Mam bardzo dobre wspomnienia związane z pobytem w Barcelonie. Bardzo dobrze czułem się w mieście, w towarzystwie moich kolegów z drużyny i wszystkich innych. Myślę, że dałem się lubić. Przez trzy lata pobytu czułem się bardzo kochany. Barcelona jest dla mnie najlepszym miastem, jakie można sobie wyobrazić. Zawsze tak myślałem. 

- Ponowna gra na Camp Nou będzie dla mnie czymś wyjątkowym. Zawsze jest bardzo trudno ugrać choćby punkt na tym boisku. To wymagający stadion. Aby wygrać, należy samemu zagrać bardzo dobrze i trafić na zły dzień piłkarzy Barçy.

- Naszym zamiarem jest odniesienie zwycięstwa w sobotę. Jesteśmy jednocześnie świadomi, że nasza seria w meczach wyjazdowych jest bardzo niekorzystna, a po drugiej stronie stanie Barca.

- Jeśli nie gra Messi, to każdy inny piłkarz Barcelony może rozegrać bardzo dobry mecz. To wielki klub i ma bardzo kompletną kadrę. Zobaczyliśmy to w meczu z Interem. Wydawało się, że to będzie ciężkie spotkanie i Włosi zmuszą graczy Barçy do cierpienia. Ostatecznie jednak wygrali bez większego problemu.

- Po odpadnięciu z Pucharu Króla mecz z Barceloną może pomóc w podniesieniu morale szatni i rozpoczęciu nowego roku z innym nastawieniem, inną mentalnością.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Śmiejcie się, ale on robił więcej dymu na skrzydle niż Semedo

do końca życia będą mu pamiętać bramkę z El Classico w Madrycie!

kolejny ktorego zniszczyl Valverde

a nie czekaj...

Już prawie o nim zapomniałem :p

Sa sredni pilkarze ktorzy przy Messim baaaaardzo zyskiwali. On do nich nalezal