FC Barcelona zagra z Napoli w 1/8 finału Ligi Mistrzów!

Julia Cicha

16 grudnia 2019, 11:43

142 komentarze

Fot. Getty Images

Witamy w relacji FCBarca.com z losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zachęcamy do komentowania wylosowanych pojedynków.

Dziękujemy za śledzenie relacji na FCBarca.com! Do zobaczenia!

Już za niecałe pół godziny opublikujemy terminarz spotkań.

Pełne wyniki losowania:

Co sądzicie o takim wyniku losowania? Jak oceniacie szanse Barcelony? Który dwumecz będzie największym hitem?

Wiemy już więc, że Barcelona zmierzy się z NAPOLI.

Siódma para: Tottenham vs RB Lipsk.

Szósta para: Olympique Lyon vs Juventus.

Piąta para: Chelsea vs Bayern Monachium.

Ta para również zapowiada się obiecująco.

Czwarta para: Atlético Madryt vs Liverpool.

Trzecia para: Atalanta vs Valencia.

Mamy pierwszy hit losowania!

Druga para: Real Madryt vs Manchester City!

Pierwsza para: Borussia Dortmund vs PSG.

Około godziny 12:45 poznamy dokładne dni i godziny poszczególnych spotkań.

Barcelona podgrzewa atmosferę.

Dziś losowane są tylko pary 1/8 finału. Ćwierćfinały i półfinały zostaną rozlosowane w marcu.

Zaczynamy! Najpierw organizatorzy prezentują najlepsze momenty fazy grupowej.

Tak prezentują się rozstawione i nierozstawione zespoły.

Pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się 18/19 i 25/26 lutego, a rewanże 10/11 i 17/18 marca.

Przedstawiciele Barcelony są już na miejscu.

Użytkownicy FCBarca.com najchętniej obejrzeliby pojedynek Barçy z Atalantą. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem ankiety

Przypomnijmy, że FC Barcelona może trafić na Chelsea, Tottenham, Napoli, Atalantę lub Olympique Lyon.

Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godz. 12. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z Romy tez sie cieszyliśmy swojego czasu. Wszystko zweryfikuje boisko. Niezależnie od tego trzeba szykować formę na LM bo póki co aktualna dyspozycja szału w Europie nie zrobi.

Myślę że na spokojnie damy radę.Swoją drogą ciekawe pary się trafiły. Liczę że Guardiola zmobilizuje swoich zawodników i objadą Real. Swoją drogą w 1/4 chciałbym trafić na PSG gównie przez to by zobaczyć reakcję trybun na Neymara (który ostatnio żąda od nas 3,5 mln zaległego wynagrodzenia)

Dwa lata temu odpadliśmy w 1/4
Rok temu w 1/2
W tym sezonie przegramy w finale
A za rok wygramy LM

Szkoda, że tak długo trzeba czekać!!! bo wszystkie mecze będą ciekawe!

Myślę że losowanie nie było takie złe mogliśmy trafić gorzej. Mam nadzieję że city rozjedzie real

Napoli raczej nie powinno nad wyeliminować, choć wiadomo że może być różnie. Jednak 1/4 będzie już na prawdę gorąca... W tym roku zapowiada się mega ogień

Siemka mam pytanko,czy orientuje sie ktos kiedy beda w sprzedazy bilety na Napoli na CN i +- w jakiej cenie beda?

Na tę chwilę bardzo dobre losowanie z punktu widzenia kibica Barcelony - my trafiliśmy Napoli, które jest w kryzysie, a do tego raczej będzie się koncentrować na odzyskaniu co najmniej 4 miejsca w Serie A, niż na LM. Z kolei Real mógł gorzej trafić jedynie w przypadku wylosowania Liverpoolu.
Zobaczymy gdzie te wszystkie drużyny będą z formą w lutym/marcu.

Nie wiem co De Laurentis miał w głowie, by wymienić Carlito na Pit Bulla. Gattuso szatnię może i ogarnie, ale coś czuję ,że jakość gry ucierpi.

Trzeba przyznać, że mocarne są te zestawienia 1/8.

Napoli Napoli Barce z LM wypier***i :D

Jednak typ większości z nas się nie sprawdził choć i tak gramy z Włochami. Tak czy inaczej mogliśmy trafić zdecydowanie gorzej. Napoli jest do ogrania i tego się trzymajmy. Fajnie, że drugie spotkanie gramy u siebie. Po cichu liczę na to, że otwarta telewizja pokażę nam mecz z Napoli ze względu na naszych rodaków. Szykuję się dobre widowisko.

Wygląda na to, że te drużyny, które zajęły pierwsze miejsca są faworytami swoich meczów i możliwe, że zobaczymy ich w komplecie w następnej rundzie.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Cieszę się że gramy z Napoli a to dlatego że grają tam Polacy
Wniosek jest prosty będzie mecz w telewizji :)

życzyłem sobie Napoli ze względów na Polaków ciekaw jestem jak zagrają przeciwko Barcelonie , czekam z niecierpliwością .

Spokojnie Napoli przejdziemy i odpadniemy tradycyjnie w 1/4

Napoli jest dla nas dobrym rywalem bo grają piłkę oparta bardziej na technice niż fizyce więc nas nie zabiegają w środku pola.

Szykuje sie kilka dobrych dwumeczów. Barca sadze, ze calkiem fajne losowanie. Nienajgorszy ani nie wybitnie trudny rywal.
konto usunięte

Bardzo fajne losowanie. Meczyki z Napoli to będzie coś wyjątkowego, może nawet TVP się skusi na pokazanie jak Ziele i Milik sobie poradzą z wielką Barcą. Cieszy nie fart prześcieradeł i trochę cieszy mnie też fart nietoperzy :)

Losowanie można uznać za pomyślne dla nas, ale tak podobne odczucia mieliśmy jak przydzielił nam los Rome.
Kilka ciekawych meczy i kilku faworytów odpadnie bez naszego udziału.
Dobrze też, że rewanż gramy u siebie,mam nadzieję, że nie pojmowany jako sposobność do odegrania, a jedynie zaznaczenie przewagi.

Fajne pary szczególnie mecz Realu z City zapowiada się wybornie . Odnośnie naszego rywala to wolałbym Atalante. Niestety będzie trzeba się przygotować na mocno stronnicze podejście wielu ekspertów w Polsce którzy jak wiadomo mają chopla na punkcie Polaków w zagranicznych klubach . Prócz tego ten dwumecz zapowiada się bardzo interesująco i z wielką przyjemnością będę śledził tą rywalizację. Oby zakończyła się ona awansem Barcy bo nie wyobrażam sobie innego scenariusza.

No to zobaczymy jak wyglądają Nasi chłopcy i Ruiz tle Barcelony, zapowiada się bardzo ciekawy dwumecz :-) ogólnie los wybrał dobre pary :-)

Jak się Napoli weźmie w garść to może nas powieźć niestety, każdy może nas powieźć w tym sezonie. Pierwszy raz mam tak że obawiam się każdego.

najciekawsze pary od lat zdecydowanie

konto usunięte

No i to są ciekawe pary - będzie się działo.
konto usunięte

Fajnie, zgodnie z moim głosem w ankiecie- chciałem zobaczyć jak poradzą sobie Milik i Zieliński na tle Barcelony.

Szkoda że trafiliśmy na Napoli bo kibicuję świrowi Gattuso i liczyłem że zajdzie wysoko Trudno Mam nadzieję że przynajmniej Atalanta sprawi niespodziankę i dojdzie aż do finału

Fajnie,zobaczy się meczycho na Sao Paolo.

oj ciekawie ciekawie. Ani Liverpool ani City nie będzie miało łatwo. Chociaz są faworytami.

To rozumiem. Pewny awans. Ćwierćfinał jak w banku 3 rok z rzędu. Kolejny sukces wspaniałego zarządu na czele z prezydentem oraz wielkiego trenera Ernesto Valverde ;]

Dla nas losowanie wygląda dobrze. Teoretycznie nie powinniśmy mieć problemu z Napoli. Real będzie miał ciężko z Citi. Najgorzej trafiło Atletico

cos czuje ze napoli zagra dalej

Mówiłem ? Chciałem by Zielu znów narobił w zbroję i narobi :D
Barca znów zagra z Interem, bardzo mnie to cieszy :D

stawiając na Napoli to wam kupon spierd.. i :)

Bardzo fajne meczyki się zapowiadają :)

Współczuję City. Zawsze trafia na hiszpańskie zespoły i zawsze odpada.

no i fajnie przynajmniej Napoli sie nie zamuruje:) i zobaczymy co ten Ruiz pokaze.

Florkowi chyba sie znowu faks popsul i nie wysylal potwierdzenia przelewu. Niby City faworytem bedzie ale moze byc zacieta walka o awans

Dobre losowanie z Napoli to o ile mamięć mnie nie myli 2:1 i 4:0 w usa.Oboe ekipy ładnie grają ale skupionym trzeba być bo i live sobie z nimi nie radziło.Zobaczymy co Fabian pokaże jesli jest dobry to Barca może wykorzystać okazje i pogadać z Napoli.MC jest nie w formie i to jest szansa Realu ale2 cz sezonu to trochę nowe rozdanie więc źle trafili.Bayern też łatwo nie będzie miał.Live raczej wygra, atletico gra poniżej oczekiwań.

Noi elegancko w miarę wyrównane pary i Barca na Napoli jak chciałem

wyrównane , Perez nie dał w łape hi hi

Ja się cieszę z Napoli, przynajmniej będzie ciekawiej niż z Lyonem lub Atalantą. Mam dododatkowo nadzieję że Pep pokaże białym gdzie ich miejsce

Fabiana i Zielińskiego stestujemy bezpośrednio...

Ha chciałem żeby Barca trafiła na Napoli i mam, w Napoli jest teraz wielki bajzer trener odszedł także moim zdaniem najlepszy wybór nam padł.

Życzę Pepowi, aby w końcu się przełamał i po raz pierwszy od opuszczenia Barcelony wprowadził swój zespół do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Rywal do przejścia

Napoli, a więc tak jak chciałem :D
No i Real ma ciężko, a w dodatku najlepsze drużyny same się wyeliminują :D

Jest dobrze. We Włoszech trzeba dac z siebie wszystko. Przy końcu byłem pewny, że będzie Tottenham, ale wylosowali jeszcze lepiej.

Vamosss!

Udało mi się z tym Napoli i laskowskim w TV :)

wydaje się że ciekawe losowanie:)
na moje oko PSG, City, Valecnia, Atletico/Liverpool - tutaj na prawdę nie wiem, Liverpool może mieć podobne problemy jak z Napoli w Grupie - chodzi o styl gry Atletico
Bayern, Juventus, Tottenham, Barcelona:)

choć kilka par jest mega ciekawych i zdecyduje na pewno dyspozycja na wiosnę:)
osobiście nie mogę sie doczekać pary real-city oraz atletico-liverpool
bvb-psg też niczego sobie para:) bayern - chelsea to też może być hit:)

najsłabsza para atalanta- valencia oraz tottenham-rb lipsk, mam jakieś typy ale z drugiej strony może się wiele wydarzyć tam:)

Real ma prze...

Bayern Chelsea. Juz sie nie umiem tego meczu doczekac.

Dobry rywal dla nas

Dobre losowanko , w kolejnej rundzie poprosze Valencje lub Atalanta ..

Dobre losowanie

Bardzo dobre losowanie. Ciekawe mecze się zapowiadają :D

Ja to już się rewanżu boję..

Nie jest źle pany :D

Pierwszy mecz u siebie?

Napoli. No i fajnie, mogła być Chelsea lub Tottenham. Fajnie że Real nie dostał Lipska Losowanie na plus