Mister Chip: Barcelona ma największe szanse wylosować Chelsea

Julia Cicha

12 grudnia 2019, 10:00

Sport

32 komentarze

Fot. Getty Images

Według danych opublikowanych przez Mister Chipa na Twitterze Barcelona ma największe szanse wylosować w poniedziałek Chelsea. Nieco mniej prawdopodobne jest trafienie na Tottenham. Szanse na grę z Napoli, Atalantą i Lyonem są mniejsze.

Według wspomnianego źródła Barça ma dokładnie 23,377% szans na trafienie na Chelsea i 22,328% - na Tottenham. Napoli i Atalanta to nieco ponad 18%, a Lyon – 17%. Z kolei Real najprawdopodobniej zmierzy się z Liverpoolem lub Manchesterem City. Podobnie wygląda sytuacja Atlético. Valencia największe szanse ma na zagranie z Tottenhamem lub Borussią Dortmund.

Jeśli Barça trafi ostatecznie na Chelsea, z pewnością ucieszy to Abrahama, który powiedział wczoraj: − chciałbym zagrać na Camp Nou lub w innym miejscu, w którym wcześniej nie grałem. Nie boimy się, jesteśmy gotowi na każdego rywala. Nie patrzymy w inną stronę, gdy mamy przed sobą wyzwanie. To emocjonujące: chcemy grać z najlepszymi na świecie i na najlepszych stadionach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bez znaczenia, kogo wylosujemy. To przeszkoda do pokonania w drodze do kolejnej rundy i to jak ona się będzie nazywała jest nieistotne, co pokazały ostatnie lata. Albo jesteś dobry i przechodzisz dalej, albo nie i odpadasz. Ostatecznym celem jest puchar do zdobycia w ostatnim meczu i tylko on się liczy. A to, czy odpadasz w 1/8, czy półfinale ostatecznie generuje ten sam efekt: zostajesz z niczym.

Jak chce się wygrać LM to nie ważne kto będzie ,trzeba wygrać z każdym kto się trafi!

a jak wygląda losowanie, czy to przypadkiem nie losowanie kulek? skoro wyliczamy prawdopodobieństwo wylosowania to znaczy ze jest jakis czynnik który zmienia równe szanse (podgrzane kulki)?

Gdyby Real trafił na Juve, kibicowałbym Ronaldo jak nigdy. Satysfakcja z oglądania go ładującego bramkę królewskim byłaby ogromna

Napoli wtedy jest szansa na Laskowskiego.

Dawać Napoli. Przed sezonem dobrze nam z nimi było. W lidze cienko grają.

Dajcie nam Lyon lub Napoli. Chelsea jest niewygodna. A Real jak to Real celuje w Lipsk.
Komentarz usunięty przez użytkownika

W grafice jest błąd, Real-Lipsk to przecież 100%

Ciekawe a ja myślałem że wynosi po 20 % na każdego z rywali.

W tym roku nie trafimy na kozaków w pierwszej rundzie pucharowej. Dwumecz z Chelsea byłby ciekawy, z Lyonem graliśmy niedawno, więc wolałbym innego rywala, Totki to Mou, więc zapewne należałoby się spodziewać autobusu za zasiekami - co oznacza nudne mecze. Najciekawiej byłoby chyba z Napoli.

W innych parach może paść na Real - Juve lub Real - Liverpool. Ta druga opcja jest chyba nawet ciekawsza. Bardzo chętnie zobaczyłbym też mecze City - BVB czy PSG - Totki. Jeżeli mógłbym wybierać to chętnie ustawiłbym Leipzig - Atalanta i Valencia - Lyon.

ciekawe jak te precyzyjne procenty są liczone? Kto komu wpłacił większą łapówę i jaką to stanowiło % wszystkich wpłat? :)

Dawać tych juniorów z Londynu. Trochę im nastrzelamy goli :)

A ja bym chciał do mojej "ulubionej "drużyny inaczej niejakiego Realu Madryt by wylosował Liverpool i pokazał tej znienawidzonej przez kibiców Realu jaki nasz klub jest wielki. oj przepraszam to nie ta strona wracam na stronę prawdziwie ukochanej mojej drużyny FC Barcelony.
Powyższe to tak dla "jaj" ale oby się spełniło i Real trafił na Liverpool. Może doświadczyłby, że Barca w ubiegłym roku odpadła z nie byle kim.

Tottenham byłby najłatwiejszy , wyjaśniliśmy ich w tamtym sezonie .

Chce Chelsea. Łatwo nie będzie a jeśli ich odstrzelimy to nabierzemy rozpędu.

Badzmy szczerzy... roznica 4% w losowaniu to zadna. Mozna wpasc na kazda z tych druzyn w zasadzie tak samo...

Nie wiem dlaczego wiele osób ty chce Chelsea, wg mnie to będzie bardzo niewygodny rywal. Nie mają nic do stracenia, nikt nie oczekiwał od nich cudów, jest nowy trener, dają szanse młodym, biegają dużo, walczą o każdą piłkę i to do końca (przykład meczu z Ajaxem). Nie mówię, że są od nas silniejsi, ale będą niewygodni. Osobiście wolę Atalantę, która gra ofensywny piękny futbol, mecz by był bardzo ciekawy.