Mister Chip: Barcelona ma największe szanse wylosować Chelsea

Julia Cicha

12 grudnia 2019, 10:00

Sport

32 komentarze

Fot. Getty Images

Według danych opublikowanych przez Mister Chipa na Twitterze Barcelona ma największe szanse wylosować w poniedziałek Chelsea. Nieco mniej prawdopodobne jest trafienie na Tottenham. Szanse na grę z Napoli, Atalantą i Lyonem są mniejsze.

Według wspomnianego źródła Barça ma dokładnie 23,377% szans na trafienie na Chelsea i 22,328% - na Tottenham. Napoli i Atalanta to nieco ponad 18%, a Lyon – 17%. Z kolei Real najprawdopodobniej zmierzy się z Liverpoolem lub Manchesterem City. Podobnie wygląda sytuacja Atlético. Valencia największe szanse ma na zagranie z Tottenhamem lub Borussią Dortmund.

Jeśli Barça trafi ostatecznie na Chelsea, z pewnością ucieszy to Abrahama, który powiedział wczoraj: − chciałbym zagrać na Camp Nou lub w innym miejscu, w którym wcześniej nie grałem. Nie boimy się, jesteśmy gotowi na każdego rywala. Nie patrzymy w inną stronę, gdy mamy przed sobą wyzwanie. To emocjonujące: chcemy grać z najlepszymi na świecie i na najlepszych stadionach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W tym roku nie trafimy na kozaków w pierwszej rundzie pucharowej. Dwumecz z Chelsea byłby ciekawy, z Lyonem graliśmy niedawno, więc wolałbym innego rywala, Totki to Mou, więc zapewne należałoby się spodziewać autobusu za zasiekami - co oznacza nudne mecze. Najciekawiej byłoby chyba z Napoli.

W innych parach może paść na Real - Juve lub Real - Liverpool. Ta druga opcja jest chyba nawet ciekawsza. Bardzo chętnie zobaczyłbym też mecze City - BVB czy PSG - Totki. Jeżeli mógłbym wybierać to chętnie ustawiłbym Leipzig - Atalanta i Valencia - Lyon.

@Azi Real z Juve byłby ciekawy i ładujący kapitan grzmot bramki na bernabeł
« Powrót do wszystkich komentarzy