Mister Chip: Barcelona ma największe szanse wylosować Chelsea

Julia Cicha

12 grudnia 2019, 10:00

Sport

32 komentarze

Fot. Getty Images

Według danych opublikowanych przez Mister Chipa na Twitterze Barcelona ma największe szanse wylosować w poniedziałek Chelsea. Nieco mniej prawdopodobne jest trafienie na Tottenham. Szanse na grę z Napoli, Atalantą i Lyonem są mniejsze.

Według wspomnianego źródła Barça ma dokładnie 23,377% szans na trafienie na Chelsea i 22,328% - na Tottenham. Napoli i Atalanta to nieco ponad 18%, a Lyon – 17%. Z kolei Real najprawdopodobniej zmierzy się z Liverpoolem lub Manchesterem City. Podobnie wygląda sytuacja Atlético. Valencia największe szanse ma na zagranie z Tottenhamem lub Borussią Dortmund.

Jeśli Barça trafi ostatecznie na Chelsea, z pewnością ucieszy to Abrahama, który powiedział wczoraj: − chciałbym zagrać na Camp Nou lub w innym miejscu, w którym wcześniej nie grałem. Nie boimy się, jesteśmy gotowi na każdego rywala. Nie patrzymy w inną stronę, gdy mamy przed sobą wyzwanie. To emocjonujące: chcemy grać z najlepszymi na świecie i na najlepszych stadionach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wiem dlaczego wiele osób ty chce Chelsea, wg mnie to będzie bardzo niewygodny rywal. Nie mają nic do stracenia, nikt nie oczekiwał od nich cudów, jest nowy trener, dają szanse młodym, biegają dużo, walczą o każdą piłkę i to do końca (przykład meczu z Ajaxem). Nie mówię, że są od nas silniejsi, ale będą niewygodni. Osobiście wolę Atalantę, która gra ofensywny piękny futbol, mecz by był bardzo ciekawy.

@Maker0 a gdzie ty widzisz kogoś kto chce Chelsea xD? To Chelsea i Abraham chce wylosować Barcelone.

@Maker0 Dawac te Chelsea jak mają grać z lepszymi to niech grają z niewygodnym rywalem odrazu chociaż Erneścik szybciej wyleci ,albo będzie cud i nastrzelamy im bramek
« Powrót do wszystkich komentarzy