Leo Messi: Spodziewam się bardzo silnego Realu Madryt w El Clásico

Dariusz Maruszczak

11 grudnia 2019, 21:00

Sport, Marca, AS, MD

23 komentarze

Leo Messi podczas imprezy promocyjnej Adidasa, na której zaprezentował swoje nowe buty Nemesis 2019, wypowiedział się na temat zdobycia kolejnej Złotej Piłki, codziennej pracy, El Clásico oraz potrzeby zapomnienia o klęsce z Liverpoolem.

Złota Piłka: Wszystkie są wyjątkowe. Każda ma w sobie coś szczególnego. Ta jest wyjątkowa ze względu na okres osobisty i piłkarski, w jakim się znalazłem. Każda Złota Piłka ma swoje małe rzeczy, ta również.

Sekret stanu formy: Praca, wysiłek, doskonalenie się z dnia na dzień. Nie ma większego sekretu niż wytrwałość i praca. Chcę nadal się rozwijać, uczyć, codziennie pracować, dbać o siebie, cieszyć się tym, co robię. To wszystko sprawia, że jestem bardzo wdzięczny, że mogę dalej poświęcać się grze w piłkę.

Wyrównana LaLiga: Zauważyliśmy to nie tylko w tym sezonie, ale również w poprzednich latach. Wszystko staje się coraz bardziej wyrównane, każdy może wygrać z każdym. Trudno jest grać na wyjazdach, ponieważ gospodarze stają się bardzo silni. To wszystko komplikuje. Poziom jest bardziej wyrównany.   

Liga Mistrzów: Będąc szczerym, przeszłość zawsze tkwi gdzieś w środku. Musimy jednak zacząć od zera, ponieważ to nowy sezon i nowe rozgrywki. Myślę, że powinniśmy uczyć się na błędach z przeszłości, ale jednocześnie zapomnieć o tym, co wydarzyło się w poprzednim sezonie oraz we wcześniejszych latach i skupiać się na teraźniejszości. Byłoby błędem, gdybyśmy znów w to wpadli.

El Clásico: Spodziewam się bardzo silnego i bardzo regularnego Realu Madryt, tak jak ostatnio. Mecze Barcelony z Realem zawsze są wyjątkowe, bez względu na to, w jakiej formie podchodzi do nich jedna lub druga drużyna. Obecnie oba zespoły są w dobrym momencie.

Adidas Nemesis 19: Wcześniej ważne było przyzwyczajenie się do butów, ale dziś, kiedy się je wkłada, są już dopasowane. Ludzie, którzy się tym zajmują, bardzo o nas dbają i sprawiają, że wszystko jest łatwiejsze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ktoś wie gdzie mozna obejrzec klasyk we Wrocławiu? Chodzi o jakis bar lub inny lokal

Real w tej chwili jest w dobrej dyspozycji i my też. Raczej to wygramy ale wysokiego wyniku raczej nie będzie .

a ja nie , ale oczywiscie leo pokazuje szacunek największemu rywalowi i nigdy go nie lekceważy jak zwykle klasa sama dla siebie

Leo na tym zdjęciu wygląda jak Bjoern z Vikingow

Wyobrazcie sobie jak musieli sie poczuc ludzie ktorzy zajmuja sie ich butami..propsy od Messiego to juz cos :D

Leo już wie ile bramek strzeli Barca... MANITA!!!

Król przemówił.

Te Mecze rządzą się swoimi prawami, Barce stać wygrac 4-0 ale niestety Real tak samo. Z innej beczki ... Kogo chcecie w 1/8 na wiosnę ? Real ma do wyboru Liverpol , Juventus , Bayern , City i RB Lipsk .... Czemu mam dziwne wrażenie że wiem kogo wylosują ?? :) My Tottenham, Atalanta , Napoli , Lyon i Chelsea... Na papierze to chyba Atalanta i Lyon mi się marzy :)

Leo jak zawsze fajnym sucharkiem potrafi zarzucić :P

Może pierw pomyślmy RSSS żeby Real nie przyjechał jako lider w środę ?

Leo skromny skromny jak zawsze.

Spodziewam się bardzo silnego Messiego i całej Barcy. Macie ich zjeść !

Bez przesady , będzie taki sam jak zawsze