Bojan Krkić: Ansu Fati powinien grać co tydzień

Ela Rudnicka

10 grudnia 2019, 20:00

AS

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Bojan Krkić w rozmowie z Calciomercato.it wypowiedział się nt. dzisiejszego meczu Barcelony z Interem oraz Ansu Fatiego i Leo Messiego.

Inter-Barça: To będzie trudny mecz, tak jak wszystkie rozgrywane na San Siro. Barcelonie ciężko będzie znaleźć wolne miejsca, zakładam również, że kibice będą nakładać na jej piłkarzy dużo presji. Wszyscy gracze, kiedy słyszą hymn Ligi Mistrzów, zapominają o tym, że mają już bilet do następnej rundy w kieszeni.

Ansu Fati: Każdy sam przeżywa wszystkie sytuacje osobiste i zawodowe z nim związane, ciężko dawać rady, ale jasnym jest to, że piłkarze tacy jak on powinni grać co tydzień. Jeśli ma szansę na grę z pierwszym zespołem, to świetnie, a jeśli nie, to powinien grać w drużynie rezerw. On jeszcze się uczy, powinien się rozwijać, będąc na boisku w każdą niedzielę.

Messi: Zasłużył na Złotą Piłkę, już od wielu lat pokazuje, że jest najlepszy. Tak jak wielu, którzy z nim grali, zapamiętałem jego umiejętność zmieniania rzeczy trudnych w łatwe.

Cristiano Ronaldo: Zdobywał bramki w każdym miejscu, w którym grał. Cały czas jest kluczowym zawodnikiem dla Juve, myślę, że żaden rywal nie chce spotkać się z nim na boisku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

ansu w swoim stylu dziś błysnął :D to sie już robi normą

W końcówkach powinien wchodzić koniecznie

Tak w Barcelonie B.