Inter - Barcelona: przewidywane składy

Julia Cicha

10 grudnia 2019, 09:28

Mundo Deportivo, Sport, AS

47 komentarzy

FC Barcelona kończy fazę grupową Ligi Mistrzów meczem z Interem Mediolan. Dziś szansę dostanie kilku zmienników. Na jakie jedenastki postawią obaj trenerzy?

Ernest Valverde zapowiedział już, że w bramce Barçy zagra dziś Neto. W obronie zobaczymy niemal na pewno Wagué, Juniora oraz Umtitiego, a partnerować Francuzowi będzie Lenglet lub Todibo. Wg dzienników w linii pomocy pewne miejsce ma Vidal, a razem z nim wystąpi dwóch graczy z trójki: Rakitić, De Jong i Aleñá. W ataku szansę dostanie Ansu Fati, który zagra obok Griezmanna i Suáreza lub Carlesa Péreza.

W składzie Interu nie ma prawie żadnych niewiadomych. Jedenastka najprawdopodobniej będzie prezentować się następująco: Handanović; Godín, De Vrij, Skriniar; D'Ambrosio, Vecino, Brozović, Valero, Lazaro; Lukaku, Lautaro. Jedynie Sport zamiast Lazaro typuje Biraghiego.

Przewidywane składy wg Mundo Deportivo

FC Barcelona: Neto; Wagué, Umtiti, Todibo, Junior; Vidal, Rakitić, De Jong; Griezmann, Suárez, Ansu.

Inter: Handanović; Godín, De Vrij, Skriniar; D'Ambrosio, Vecino, Brozović, Valero, Lazaro; Lukaku, Lautaro.

Przewidywane składy wg Sportu

FC Barcelona: Neto; Wagué, Umtiti, Lenglet, Junior; Vidal, Rakitić, Aleñá; Pérez, Griezmann, Ansu.

Inter: Handanović; Godín, De Vrij, Skriniar; D'Ambrosio, Biraghi; Vecino, Brozović, Valero; Lukaku, Lautaro.

Przewidywane składy wg ASa

FC Barcelona: Neto; Wagué, Umtiti, Todibo, Junior; Vidal, De Jong, Aleñá; Pérez, Griezmann, Ansu.

Inter: Handanović; Godín, De Vrij, Skriniar; Candreva, Valero, Brozović, Vecino, D'Ambrosio; Lukaku, Lautaro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Messi po prostu odpoczynek, czy jakiś uraz po ostatnim meczu?

Handanović is very very solid keeper!

Myślę że fati nie zagra od początku przez niedawny uraz,as na ter Stegena stawia skoro valverde powiedział ze zagra neto :)

Myślę ze zagramy 4-4-2, bez Ansu, a w obronie jednak z Lenglet

Trzeba przeciez zajechac Dejonga no i Suarez dawno nie mial kontuzji wiec do boju Valverde

As jak zwykle swoje TER STEGEN

W składzie Mundo De Jong i Suarez, w składzie Sportu Lenglet a w składzie Asa nie dość że De Jong to jeszcze Ter Stegen. Jaki jest sens wystawiać w takim meczu De Jonga, Suareza czy tym bardziej Lengleta?

Mam nadzieję że Alena zagra cały mecz ;)

Na papierze ci rezwrowi w składzie fajnie wyglądają ale już na boisku to przeważnie wygląda kiepsko szczególnie gdy nie ma Messiego. Za Guardioli to i pół rezrowy sklad przeważnie dobrze wyglądal

Czarno widzę naszą obronę.

Nie chciałbym żadnego zawodnika z podstawy.Nikt nie przewiduję Puiga.Valdek mówił że grał mecz.Mimo wszystko w pierwszej połowie fajnie by zobaczyć rezerwę. Potem ewentualnie kogoś z pierwszego składu.

De Jong i Suarez obowiązkowy odpoczynek. Mecz o nic a przed nami Sociedad i RM.

Na grę De Jonga zawsze fajnie popatrzeć, ale dziś powinien odpocząć.

Ja bym postawił na 4231 a w pomocy dwóch pivotow w postaci Vidala i Rakiticia do rozbijania ataków rywala a przed nimi Puiga zeby mógł skupić sie tylko na kreowaniu akcji i mysle ze mógłby wtedy dac odpowiedz czy jest gotowy na bycie crackiem.
Wiem ze wielu ludzi jeszcze widzi Alene ale mnie on jakos nie przekonuje. Mysle ze to materiał na średniaka i jakby odszedł to śmiało by mógł grać w Betisie czy Valenci itp

Co się dzieje z Arthurem?

Chciałbym skład ASa :)

Ciekawy meczyk się zapowiada. Bardzo lubię oglądać rezerwowych, ciekawe co pokaże Wague, oby zagrał też Todibo, Perez i Aleńa. Myślę, że Ansu i Riqui wejdą z ławki.

Obudzcie mnie jak wejdzie Puig:)

As jak zwykle po swojemu XD

Jak dzisiaj zagra De Jong to będzie kolejna bezsensowna decyzja Valverde.