Sergio Busquets: Leo Messi ma warunki do tego, aby grać jeszcze przez długi czas

Łukasz Lewtak

8 grudnia 2019, 09:00

Marca

2 komentarze

Fot. Getty Images

Sergio Busquets udzielił wypowiedzi dla mediów po meczu Barcelony z Mallorcą. Defensywny pomocnik Blaugrany podkreślił, że Leo Messi będzie grał tyle czasu, ile będzie chciał.

Dobra passa: Jesteśmy na drodze, którą trzeba podążać. Poprawiamy się krok po kroku, aby być na dobrym poziomie w momencie, w którym rozpocznie się druga część sezonu.

Leo Messi: Można powiedzieć, że to był kolejny zwykły dzień. Leo jest spektakularny. My jesteśmy z nim na co dzień i tylko możemy cieszyć się z tego, co robi.

Zakończenie kariery przez Messiego: To, co powiedział o zakończeniu kariery, zostało trochę wyrwane w kontekstu. Wiemy, że może jeszcze kontynuować występy przez długi czas. Ma takie warunki, że to on zadecyduje, do kiedy będzie grał.

Ivan Rakitić: Nie otrzymywał wielu szans na grę, ale cały czas pracował i czekał na swoją szansę. To decyzja trenera. Rakitić to piłkarz, który bardzo przydaje się w zespole.

Tridente MSG: Na koniec to napastnicy robią różnicę. To normalne, że przystosowanie się do Barçy trochę kosztowało Griezmanna, ale stopniowo przyswaja sobie automatyzmy w grze, a to dla nas bardzo dobra wiadomość.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekaw jestem czy jest w tych czasach jeszcze możliwość dominacji gdy bronimy w 10. Messi jest genialny ale zastanawiam się czy jest opcja wygrywania gdy jeden zawodnik nie wraca się. To tak jak z obrońcami bocznymi, że aktualnie nie ma miejsca na obrońcę, który nie potrafi ostrzydlac akcji lub bramkarz, który nie potrafi grać nogami. Piłka się zmienia i tak sobie myślę...

Niewątpliwe tak jest. Pytanie czy będzie widział otoczenie, które zapewni sukcesy sportowe Barcie (i jemu).