Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

3 grudnia 2019, 06:30

28 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Messix" - Leo zdobył swoją szóstą Złotą Piłkę, którą dołączył do nagrody The Best i Złotego Buta w historycznym roku. "To, co czuję do Barçy, wykracza poza kontrakt". 

"Piłka nożna ma tylko jednego Boga" - Leo Messi został jedynym piłkarzem w historii z sześcioma Złotymi Piłkami. "Moje uczucia do Barcelony wykraczają poza jakikolwiek dokument czy podpis. To zaszczyt być tutaj".

L'Esportiu również poświęca okładkę Leo Messiemu i jego szóstej Złotej Piłce. Nikt w historii nie zdobył ich więcej. Megan Rapinoe, która nie mogła wziąć udziału w gali, najlepszą piłkarką. Espanyol planuje przeznaczyć 10 milionów euro na wzmocnienia zimą. López-Arostegui: "marzę o przyszłości Penyi z wychowankami". Piłka ręczna: świetne wyniki Barcelony w Lidze Mistrzów, zespół jest liderem. 

"Do historii" - Messi z szóstą Złotą Piłką. "Zbliża się moment zakończenia kariery" - powiedział. Van Dijk drugi, CR7 trzeci. Rapinoe najlepszą piłkarką, Alisson bramkarzem, a De Ligt zawodnikiem do 21. roku życia. Walia zabrania Bale'owi grać w golfa podczas EURO, trener nie chce, by narażał on zdrowie. Tebas rezygnuje ze stanowiska, by znów wziąć udział w wyborach. Hamilton flirtuje z Ferrari.

"M6ssi" - Argentyńczyk pisze historię, zdobywając szóstą Złotą Piłkę. "Nigdy nie przestałem marzyć i cieszyć się grą tak jak wtedy, gdy byłem dzieckiem". "Zdaję sobie sprawę z mojego wieku, wiem, że zbiża się moment zakończenia kariery". Walia pozbawia Bale'a golfa. Federacja zabrania piłkarzom gry w golfa podczas EURO w celu uniknięcia urazów. Tebas rezygnuje ze stanowiska, by ponownie wziąć udział w wyborach. Jego kadencja kończyła się w październiku 2020 roku. 

"Wyjątkowy" - pisze dziś L'Equipe o Leo Messim.

"Mes6" - dzisiejsza okładka France Football.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

* * * G O A T * * *

Cały Świat wie Król jest jeden !

Było wiadomo już w niedziele, że Messi dostanie Złotą Piłkę. Inaczej, by brody nie zgolił...

Tak półżartem to jedynie madryckie gazety zacytowały wypowiedź Leo o zbliżającym się końcu kariery - wiadomo, że w pewnych kręgach czeka się na ten moment niczym na pierwszą gwiazdkę ;)

To już wiem czemu Tabas zrezygnował

Uhuhuu,Espanyol szasta kasą.Całe 10 mln na wzmocnienia.Szacun.

Nie wiedziałem że podczas gry w golfa można złapać kontuzję :)Ciekawe tylko jaką?

Messi GOAT!
Oby pograł jak najdłużej, boję się że mogę nie zdążyć obejrzeć go na żywo... :(

4 razy rok po roku ,6 do kolekcji nikt już tego nie pobije gratulacje dla Leo.
Tym razem Marca z najlepszą pierwszą stroną.

Gratki dla Messiego ale nie był bym sobą gdybym nie wbił szpili pewnemu narcyzowi
grającemu z nr.7...
Otóż zamiast być wczoraj tam gdzie pojawili się wszyscy najlepsi on pojechał do Mediolanu aby odebrać puchar sołtysa i nawet tam siedział obrażony w aucie a na scenie pojawił się tylko w momencie gdy go wyczytali.

Strasznie toksyczny gość.

Obyśmy jeszcze długo cieszyli się z gry naszego cracka. Życzę Leo żeby na zakończenie kariery mógł pochwalić się najwyższą ilością bramek w LM i żeby poprowadził reprezentację do zdobycia ważnego trofeum. Oczywiscie nie licząc sukcesów w Barcelonie.

MESSIX - dobre :) Gratulacje

No to dzisiaj kolejki we wszystkich aptekach po maść na ból dupy xd
Leo gratulacje królu :)

Messeven loading......
Po prostu GOAT.

Przyjemnie zobaczyć Messiego znowu na tronie :)

Świetne okładki, szacunek także dla madryckich gazet. Messi jesteś najlepszy teraz lecisz po 7 złotą piłkę ;)