Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

3 grudnia 2019, 06:30

28 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Messix" - Leo zdobył swoją szóstą Złotą Piłkę, którą dołączył do nagrody The Best i Złotego Buta w historycznym roku. "To, co czuję do Barçy, wykracza poza kontrakt". 

"Piłka nożna ma tylko jednego Boga" - Leo Messi został jedynym piłkarzem w historii z sześcioma Złotymi Piłkami. "Moje uczucia do Barcelony wykraczają poza jakikolwiek dokument czy podpis. To zaszczyt być tutaj".

L'Esportiu również poświęca okładkę Leo Messiemu i jego szóstej Złotej Piłce. Nikt w historii nie zdobył ich więcej. Megan Rapinoe, która nie mogła wziąć udziału w gali, najlepszą piłkarką. Espanyol planuje przeznaczyć 10 milionów euro na wzmocnienia zimą. López-Arostegui: "marzę o przyszłości Penyi z wychowankami". Piłka ręczna: świetne wyniki Barcelony w Lidze Mistrzów, zespół jest liderem. 

"Do historii" - Messi z szóstą Złotą Piłką. "Zbliża się moment zakończenia kariery" - powiedział. Van Dijk drugi, CR7 trzeci. Rapinoe najlepszą piłkarką, Alisson bramkarzem, a De Ligt zawodnikiem do 21. roku życia. Walia zabrania Bale'owi grać w golfa podczas EURO, trener nie chce, by narażał on zdrowie. Tebas rezygnuje ze stanowiska, by znów wziąć udział w wyborach. Hamilton flirtuje z Ferrari.

"M6ssi" - Argentyńczyk pisze historię, zdobywając szóstą Złotą Piłkę. "Nigdy nie przestałem marzyć i cieszyć się grą tak jak wtedy, gdy byłem dzieckiem". "Zdaję sobie sprawę z mojego wieku, wiem, że zbiża się moment zakończenia kariery". Walia pozbawia Bale'a golfa. Federacja zabrania piłkarzom gry w golfa podczas EURO w celu uniknięcia urazów. Tebas rezygnuje ze stanowiska, by ponownie wziąć udział w wyborach. Jego kadencja kończyła się w październiku 2020 roku. 

"Wyjątkowy" - pisze dziś L'Equipe o Leo Messim.

"Mes6" - dzisiejsza okładka France Football.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wiedziałem że podczas gry w golfa można złapać kontuzję :)Ciekawe tylko jaką?

@Bernard777 Głównie (z tego co słyszałem) chodzi o kręgosłup który podczas mocnych uderzeń można nadwyrężyć. Ale ekspertem od golfa nie jestem, nigdy nie widziałem nawet jednych pełnych zawodów.

@Jacob94 nie tylko chodzi 9 kręgosłup. Dochodzi do zapalen w obrębie stawu lokciowego (łokieć golfisty), przecieciaznie w stawach barkowych co prowadzi do zapalen w tym obrębie stawu. Również mogą być zapalenia w stawie nadgarstkowym. To są tyle te które są najbardziej popularne, łącznie z tym co sam napisałes.

@Bernard777 bez rozgrzewki można sobie zrobić niezła krzywdę. Golf jest bardziej wymagający niż się wydaje.
« Powrót do wszystkich komentarzy