Dyrektor sportowy Interu: Vidal jest ważnym piłkarzem, ja i Conte mamy o nim bardzo dobre zdanie

Łukasz Lewtak

1 grudnia 2019, 18:33

Mundo Deportivo

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziś FcInterNews informował o zainteresowaniu Arturo Vidalem ze strony Manchesteru United. Kilka godzin później na temat chilijskiego pomocnika wypowiedział się dyrektor sportowy Interu Giuseppe Marotta, który zasugerował, że mediolańczycy mogą chcieć pozyskać 32-latka.

- Vidal jest ważnym piłkarzem w światowej piłce. Ja i Conte mamy o nim bardzo dobre zdanie. Wiele drużyn chciałoby mieć go w swojej kadrze, ale niestety Vidal jest w Barcelonie - powiedział Marotta.

- Zawsze można pomyśleć o tym, czy transfer jest możliwy. Vidal gra na pozycji, na której niestety mamy kłopoty, m.in. w związku z kontuzją Sensiego. To normalne, tak jak powiedział Conte, ponieważ nasz kadra jest wąska, jeśli spojrzymy na to, w ilu rozgrywkach bierzemy udział - dodał dyrektor sportowy Interu Mediolan.

Przypomnijmy, że w niedawnej rozmowie z dziennikarzem katalońskiej stacji telewizyjnej TV3 Arturo Vidal powiedział: - chciałbym być tu zawsze. Muszę jednak być obiektywny i żyć z dnia na dzień. Jeśli w grudniu lub na zakończenie sezonu nie będę czuł, że jestem tutaj ważny, będę musiał znaleźć rozwiązanie, aby tak się poczuć.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

@denis9401 szkoda, bo to walczak jakich mało.. Nie twierdzę, że miałby grać do 36 roku życia w pierwszym, ale takich jak on potrzebujemy na boisku jak i w szatni.

Jako dopłata do lautaro idealnie ;)

@Zenon83 a dlaczego niestety gość ma 33 lata na karku młodszy nie będzie .Za odpowiednią ofertę bym go puścił.Musimy odmładzać kadrę patrząc przyszłościowo a nie za 5 lat obudzimy się w Lidze Europy

Inter to idioci. Mieli na tej pozycji świetnego Nainngolana-który w Cagliari gra jak profesor-to się go pozbyli lekką ręką-za to że sobie czasami papierosa zapalił....

@bronx W jakości taktycznej i technicznej. Ivan lepiej strzela i rozumie nasz system gry. Az tak trudno to dostrzec?

Jak zwykle, pozbędą się bardzo dobrego zawodnika na rzecz średniaka. W czym niby Rakitić jest lepszy od Vidala (np.)

patrząc na to co robi obecny zarząd i treneiro, jest to ostatni sezon Vidala w Barcelonie.. niestety.