Dyrektor sportowy Interu: Vidal jest ważnym piłkarzem, ja i Conte mamy o nim bardzo dobre zdanie

Łukasz Lewtak

1 grudnia 2019, 18:33

Mundo Deportivo

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziś FcInterNews informował o zainteresowaniu Arturo Vidalem ze strony Manchesteru United. Kilka godzin później na temat chilijskiego pomocnika wypowiedział się dyrektor sportowy Interu Giuseppe Marotta, który zasugerował, że mediolańczycy mogą chcieć pozyskać 32-latka.

- Vidal jest ważnym piłkarzem w światowej piłce. Ja i Conte mamy o nim bardzo dobre zdanie. Wiele drużyn chciałoby mieć go w swojej kadrze, ale niestety Vidal jest w Barcelonie - powiedział Marotta.

- Zawsze można pomyśleć o tym, czy transfer jest możliwy. Vidal gra na pozycji, na której niestety mamy kłopoty, m.in. w związku z kontuzją Sensiego. To normalne, tak jak powiedział Conte, ponieważ nasz kadra jest wąska, jeśli spojrzymy na to, w ilu rozgrywkach bierzemy udział - dodał dyrektor sportowy Interu Mediolan.

Przypomnijmy, że w niedawnej rozmowie z dziennikarzem katalońskiej stacji telewizyjnej TV3 Arturo Vidal powiedział: - chciałbym być tu zawsze. Muszę jednak być obiektywny i żyć z dnia na dzień. Jeśli w grudniu lub na zakończenie sezonu nie będę czuł, że jestem tutaj ważny, będę musiał znaleźć rozwiązanie, aby tak się poczuć.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

patrząc na to co robi obecny zarząd i treneiro, jest to ostatni sezon Vidala w Barcelonie.. niestety.

@Zenon83 a dlaczego niestety gość ma 33 lata na karku młodszy nie będzie .Za odpowiednią ofertę bym go puścił.Musimy odmładzać kadrę patrząc przyszłościowo a nie za 5 lat obudzimy się w Lidze Europy

@denis9401 szkoda, bo to walczak jakich mało.. Nie twierdzę, że miałby grać do 36 roku życia w pierwszym, ale takich jak on potrzebujemy na boisku jak i w szatni.
« Powrót do wszystkich komentarzy