Arturo Vidal: Odczucia nie są dobre, musimy bardzo się poprawić

Łukasz Lewtak

23 listopada 2019, 15:26

Marca

4 komentarze

Fot. Getty Images

Po meczu Leganés - Barcelona (1:2) strzelec decydującego gola Arturo Vidal przyznał, że co prawda drużyna wygrała, ale nie może tracić kontroli nad spotkaniem i tylu goli na wyjeździe.

Podsumowanie: Kiedy przegrywa się w trakcie meczu, odczucia nie są dobre. Musimy bardzo się poprawić. Wierzymy, że zmienimy to w najbliższych spotkaniach. Musimy postarać się, by rywale nie strzelali nam goli. Zawsze musimy kontrolować wydarzenia na boisku. Takie mecze na koniec dają tytuł mistrzowski.

Gol: To zawsze piękne zdobyć bramkę dla Barcelony, a szczególnie taką, która daje trzy punkty. Udało nam się doprowadzić do szczęśliwego końca mecz, który był rozgrywany na trudnym terenie. Zdałem sobie sprawę z sytuacji, kiedy rywal zagrał piłkę w moim kierunku. Wtedy skupiałem się tylko na strzeleniu gola.

Mecze wyjazdowe: Wszyscy rywale grają z nami jak o życie, zawsze tak będzie. Tracimy gole w meczach wyjazdowych. Zawsze musimy starać się kontrolować spotkanie i zdobywać trzy punkty.

Czterech napastników: Taki pomysł miał trener, chciał tak rozpocząć mecz. W pierwszej połowie nie szło nam dobrze, w drugiej byliśmy już w stanie zagrać lepiej w typowym dla nas ustawieniu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

jeden z trzech któzy mówią prawdę w tej dryżynie....

"Wszyscy rywale grają z nami jak o życie" raczej to wy z nimi tak gracie a nie oni z wami.

tu jest potrzebna rewolucja. Prezes,trener out.
Pique Busquets powinni pojsc sladami Xaviego i Iniesty. Pique moze robic kariere w Katarze , tam dobrze placa i moze krecic biznes.

Poprawiacie sie od pierwszej kolejki. Pytam sie kiedy sie poprawicie? W Waszej grze nie widac postępu, pomysłu, zaangażowania, checi.