Corriere dello Sport: Fabian Ruiz bliski przedłużenia kontraktu z Napoli

Dariusz Maruszczak

19 listopada 2019, 17:25

Corriere dello Sport, Sport

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak donosi włoski dziennik Corriere dello Sport, Fabian Ruiz jest bliski przedłużenia swojego kontraktu z Napoli.

Wczoraj Mundo Deportivo podawało, że pomocnik znajdujący się w obrębie zainteresowań Barcelony wstrzymał negocjacje w sprawie podpisania nowej umowy z włoskim klubem. Ruiz miał nie chcieć podejmować decyzji już teraz, zwłaszcza w warunkach konfliktu prezesa Aurelio de Laurentiisa z drużyną. Według tych informacji celem Hiszpana było skupienie się na futbolu i dogranie sezonu do końca w oczekiwaniu na oferty z innych drużyn. Ruiz wzbudzał zainteresowanie nie tylko Barcelony, ale także Realu Madryt, Manchesteru City czy PSG.

Corriere dello Sport informuje jednak, że Ruiz zamierza zostać w Napoli. Włoski klub przedstawił mu propozycję przedłużenia kontraktu do 2025 roku z zawarciem klauzuli odejścia w wysokości 180 milionów euro. Według tych doniesień 23-latek jest bardzo zainteresowany tą ofertą pod warunkiem, że wynagrodzenie będzie odpowiadało jego aspiracjom. Zdaniem Corriere będzie to jedyny punkt do rozwiązania w negocjacjach, które toczą się od września.

Ruiz rozegrał w tym sezonie piętnaście meczów w Napoli, w których zdobył jednego gola i zanotował dwie asysty. Dobre występy w klubie wzmocniły jego pozycję w reprezentacji Hiszpanii. Ruiz rozegrał od pierwszej do ostatniej minuty pięć z siedmiu ostatnich spotkań La Rojy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dowiedział się o zainteresowaniu ze strony Barcelony i od razu podpisał kontrakt.

https://i.imgflip.com/3gurh8.jpg
« Powrót do wszystkich komentarzy