Prezes Cartageny: Jesteśmy wdzięczni za szczodre gesty ze strony Barcelony i Piqué

Radek Koc

14 listopada 2019, 22:10

Onda Cero

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Prezes FC Cartageny Paco Belmonte opowiedział na antenie stacji radiowej Onda Cero o meczu towarzyskim z Barceloną. Głównym celem spotkania było zebranie środków na pomoc poszkodowanym przez niedawne powodzie.

- Jutro sprawdzimy dokładnie nasze konto bankowe po aktualizacji, ale pewnie udało nam się zebrać ponad 130-140 tysięcy euro przy okazji meczu z Barceloną. Nie jest źle. Taki był nasz główny cel. Stadion był pełny, wynik w tym momencie miał drugorzędne znaczenie i to było piękne święto. Pieniądze zostaną przeznaczone dla poszkodowanych przez powodzie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Barcelonie za taki gest.

- Przyjęliśmy Barçę tak, jak na to zasługuje. Kiedy Piqué został zmieniony i schodził z boiska, ludzie nagrodzili go brawami. To był jeden z najpiękniejszych momentów tego wieczoru. Piqué też zachował się ładnie, ponieważ przyjechał na ten mecz. Rozmawiałem z Bartomeu na ten temat. Piqué chciał być tu obecny. Mógł przecież zająć się swoimi sprawami. Kibice nagrodzili go brawami i to było bardzo ładne.

 - Z Bartomeu rozmawialiśmy po trochu o wszystkim. Prezydent ma w zwyczaju bywać dość często w tej części Hiszpanii. Rozmawialiśmy o transferach, o futbolu i myślę, że on naprawdę dobrze się zna na piłce. Bartomeu to bardzo inteligentny i jednocześnie bliski człowiek.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A mogl pojechac do kasyna... Bohater!

Chwali się profesjonalnego piłkarza za to, że przyjechał na mecz, a nie robił co innego. Doskonale to pokazuje, co się w tym klubie odp...

I co teraz powiecie? Byznesmen nie musiał przyjść i zagrać w piłeczkę i zamiast tego się wyspać.

Ostatni akapit szczerość na poziomie ciotki która mówi "ale przystojny z ciebie kawaler"