Brendan Rodgers: Philippe Coutinho to fantastyczny piłkarz i wspaniała osoba

Ela Rudnicka

13 listopada 2019, 18:00

Sport

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Philippe Coutinho niedawno przeszedł na wypożyczenie do Bayernu Monachium. Od tego czasu pojawiło się wiele sprzecznyh opinii na jego temat. Jedną z osób, która ostatnio pochwaliła Brazylijczyka, jest obecny szkoleniowiec Leicester Brendan Rodgers. 

- Jeśli Philippe przebywa w odpowiednim dla siebie otoczeniu, jest na boisku geniuszem. Poza boiskiem jest bardzo skromny i normalny, jest również profesjonalistą. Na przykład w Liverpoolu wszystko było przygotowane po to, żeby mógł się uczyć, rozwijać, był otoczony bardzo dobrymi osobami. Wydaje mi się, że w takim otoczeniu Philippe wyróżnia się na tle innych. Kiedy przeszedł do Barcelony, były wobec niego wysokie oczekiwania, ale pojawił się również inny rodzaj presji. Być może nie miał czasu, żeby się tam zaadaptować.

- Nie mam wątpliwości, że Coutinho ma wielki talent, to jeden z najlepszych piłkarzy. Mam nadzieję, że pobyt w Bayernie pozwoli mu na nowo odkryć jakość jego gry. To fantastyczny zawodnik i wspaniała osoba.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ostatnie tygodnie w Bayernie nie sa spektakularne dla Cou. Oby było tylko lepiej. I chyba pełna zgoda, ze on jest typem piłkarza ktory musi trafić na określone warunki i otoczenie w klubie żeby błyszczeć. Nie wszędzie bedzie crackiem.

To mógłby być następny trener Barcy. Jestem bardzo ciekaw, jak by sobie poradził.

W formie jaką prezentował w Barcelonie to może mógł by błyszczeć w naszej rodzimej ekstraklasie xd

Fantastyczny piłkarz? Bardzo słaby średniak raczej :/

Niech po sezonie wraca i wtedy pomoc Coutinho , de Jong , Arthur