Ronald Araujo: Zdobyty dziś punkt może okazać się dla nas bardzo ważny

Ela Rudnicka

10 listopada 2019, 22:55

Mundo Deportivo

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald Araujo udzielił wypowiedzi dla mediów po tym, jak Barcelona B zremisowała z Ebro. Młody piłkarz zdobył bramkę dla drużyny rezerw w ostatniej minucie spotkania.

- To były już ostatnie minuty meczu, chciałem wyrównać jego stan, przesunąłem się wyżej, piłka wylądowała po mojej stronie, udało mi się w nią uderzyć, a ona na szczęście wpadła do bramki.

- Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz, tak jak zwykle w przypadku spotkań wyjazdowych, zawsze tak jest z powodu boisk, wiatru, okoliczności. Udało nam się jednak zremisować i zdobyć punkt, który okaże się dla nas bardzo ważny, jeśli w kolejny weekend wygramy u siebie.

Z dziennikarzami rozmawiał również Abel Ruiz: - na mecz pojechaliśmy z nadzieją na zdobycie trzech punktów, tak żeby móc znaleźć się wyżej w tabeli, zwłaszcza wiedząc, że w związku z wynikami innych wczorajszych meczów bylibyśmy bardzo wysoko. Mieliśmy więc tę nadzieję, a ostatecznie udało nam się wywalczyć remis w ostatniej minucie, musimy wyciągnąć z tego meczu pozytywy, postarać się  wyeliminować błędy, poprawić naszą grę.

Zadowolony z wyniku spotkania był również szkoleniowiec drużyny Francisco Javier García Pimienta. - W drugiej połowie, mimo że nie graliśmy świetnie, próbowaliśmy coś zrobić aż do samego końca. Nie stwarzaliśmy jasnych sytuacji, ale dochodziliśmy do piłki, dzięki czemu spotkała nas nagroda w postaci zdobytej bramki.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ktoś się orientuje jak to wygląda w tabeli? Jakiś link?