Plan pracy FC Barcelony w najbliższym tygodniu

Julia Cicha

10 listopada 2019, 21:00

FCBarcelona.es

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Po spotkaniu z Celtą Vigo FC Barcelona wróci jutro do pracy. Część zawodników udała się już lub niedługo uda się na zgrupowania reprezentacji. Z harmonogramem tych meczów można zapoznać się tutaj.

Pozostali gracze będą przygotowywać się do starcia z Cartageną. Będzie to spotkanie towarzyskie, z którego dochody zostaną przekazane osobom poszkodowanym w wyniku powodzi w tym regionie. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w Internecie oraz w klubowej aplikacji.

Poniedziałek

11:00 – trening

Wtorek

Środa

19:00 – mecz towarzyski Cartagena vs Barça

Czwartek

Piątek

Dzień wolny

Sobota

Dzień wolny

Niedziela

Dzień wolny

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Po meczu że Slavią byłem pod Ciutat Esportiva przed środowym treningiem,w poprzednich latach za czasów Pepa ,Luisa Enrique również. Co zwróciło moją uwagę to że przed Ernesto zawodnicy wszyscy na godzinę przed treningiem przyjeżdżali punktualnie i jedli śniadanie razem,wszyscy wtedy w audi,raz kontuzjowani Iniesta i Adriano byli BMW i Porsche.Teraz w środę Leo był o 9.15 mercedesem,a ostatni Umtiti o 10.25 porsche,inne auta to cupra,BMW,audi-po prostu Valverde nie przywiązuje wagi do szczegółów tak jak Pep i Luis,czy to dobrze nie wiem ,ale potem jest tak że Dembele budzi się 2 godziny po treningu.Pozdrowienia dla redakcji za spełnienie prośby o publikowaniu tygodniowego planu zajęć Barcy.

Ja to bym im ten tydzień calutki odpuścił ;)

Najlepszy plan to zwolnienie Valverde :-)

Neto,Wague,Todibo,Umtiti,Firpo,Roberto,Alena,Puig,Dembele,Ansu Fati,Carles Perez
całkiem niezła 11 z tych co nie jadą