Marca: Ernesto Valverde ma spory problem na bokach obrony

Julia Cicha

10 listopada 2019, 13:00

Marca

31 komentarzy

Fot. Getty Images

Ernesto Valverde rozpoczyna przerwę reprezentacyjną po zwycięstwie z Celtą dającym Barcelonie pozycję lidera, ale też z bólem głowy spowodowanym kontuzjami bocznych obrońców.

Szczególnie trudna będzie sytuacja w starciu z Leganés, w którym w podstawowym składzie zmuszeni mogą być do gry Junior Firpo i Moussa Wagué. Nélson Semedo doznał wczoraj bowiem kontuzji łydki, która wykluczy go z gry na około pięć tygodni. Portugalczyk opuścił plac gry już po około 20 minutach. Dodatkowo Sergi Roberto, często grywający na prawej obronie, otrzymał piątą żółtą kartkę w sezonie i będzie musiał pauzować jedno spotkanie.

Z kolei Jordi Alba zakończył mecz ze Slavią w Lidze Mistrzów z dolegliwościami mięśniowymi lewego uda i nie wiadomo, jak długo będzie poza grą. Klub z pewnością nie będzie chciał się spieszyć, ponieważ jest to już druga tego typu kontuzja defensora w tym sezonie, więc nikt nie chce ryzykować. W związku z tym z Leganés wystąpią prawdopodobnie Junior Firpo, który przetarł się już wczoraj w pojedynku z Celtą, i Moussa Wagué. Senegalczyk nie rozegrał jeszcze w tej kampanii ani minuty.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jaki problem? Przecież są Jeszcze nominalni obrońcy Firpo i Wague.Gorzej by było jakby nasz trener nie mógł skorzystać z ich usług... ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy