Reprezentacyjny rozkład jazdy

Ela Rudnicka

10 listopada 2019, 20:00

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Kilkunastu piłkarzy Dumy Katalonii udało się już na zgrupowania reprezentacji swoich krajów. Większość z nich zagra w meczach eliminacyjnych do EURO 2020. Ponadto piłkarze z Ameryki Południowej, w tym wracający po zawieszeniu Leo Messi, sprawdzą swoje siły w meczach towarzyskich. Poniżej przedstawiamy pełny reprezentacyjny rozkład jazdy.

Brazylia: Arthur

Brazylia - Argentyna (15 listopada - 18:00 czasu polskiego) - towarzyski, transmisja: TVP Sport.

Brazylia - Korea Południowa (19 listopada - 14:30 czasu polskiego) - towarzyski, transmisja: TVP Sport.

Argentyna: Leo Messi

Brazylia - Argentyna (15 listopada - 18:00 czasu polskiego) - towarzyski, transmisja: TVP Sport.

Argentyna - Urugwaj (18 listopada - 20:15 czasu polskiego) - towarzyski.

Niemcy: Marc-André ter Stegen

Niemcy - Białoruś (16 listopada - 20:45) - 9. kolejka eliminacji EURO 2020.

Niemcy - Irlandia Północna (19 listopada - 20:45) - 10. kolejka eliminacji EURO 2020.

Holandia: Frenkie de Jong

Irlandia Północna - Holandia (16 listopada - 20:45) - 9. kolejka eliminacji EURO 2020.

Holandia - Estonia (19 listopada - 20:45) - 10. kolejka eliminacji EURO 2020.

Francja: Antoine Griezmann i Clement Lenglet

Francja - Mołdawia (14 listopada - 20:45) - 9. kolejka eliminacji EURO 2020, transmisja: Polsat Sport News.

Albania - Francja (17 listopada - 20:45) - 10. kolejka eliminacji EURO 2020.

Chorwacja: Ivan Rakitić

Chorwacja - Słowacja (16 listopada - 20:45) - 9. kolejka eliminacji EURO 2020, retransmisja: Polsat Sport News.

Chorwacja - Gruzja (19 listopada - 18:00) - 10. kolejka eliminacji EURO 2020. 

Hiszpania: Sergio Busquets

Hiszpania - Malta (15 listopada - 20:45) - 9. kolejka eliminacji EURO 2020, retransmisja: Polsat Sport.

Hiszpania - Rumunia (18 listopada - 20:45) - 10. kolejka eliminacji EURO 2020.

Chile: Arturo Vidal

Peru - Chile (20 listopada - 2:30 polskiego czasu) - towarzyski. 

Urugwaj: Luis Suárez

Węgry - Urugwaj (15 listopada - 19:00) - towarzyski.

Argentyna - Urugwaj (18 listopada - 20:15 czasu polskiego) - towarzyski.

Reprezentacja Hiszpanii U-21: Ansu Fati, Iñaki Peña, Abel Ruiz i Jorge Cuenca

Hiszpania - Macedonia Północna (14 listopada - 19:45) - eliminacje do EURO U-21.

Izrael - Hiszpania (19 listopada - 18:30) - eliminacje do EURO U-21.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak już piszecie o zawodnikach rezerw dostających powołanie do Hiszpani u21 to warto zaznaczyć że Ludovit Reis również dostał powołanie - do kadry Holandii u21

Dembele nie jest powoływany?

To Messi nie zrezygnował z reprezentacji ??