Poranny przegląd prasy FCBarca.com

10 listopada 2019, 07:31

26 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Jest geniuszem" - hat-trick Messiego ze stałych fragmentów gry dał Barcelonie wygraną i pozycję lidera w trakcie przerwy reprezentacyjnej. Dwa piękne gole z wolnych, jeden z karnego oraz trafienie Busquetsa nagrodziły poprawę wizerunku. Referendum Atlético na Wanda. Benzema poprowadził goleadę Realu w deszczu. Cervera szaleje na punkcie braci Márquez. Dziś w grze jest połowa mistrzostwa Premier League.

"Messi, Messi i tylko Messi" - Barça pozostaje liderem LaLigi dzięki kolejnemu świetnemu występowi Argentyńczyka, który zdoby hat-trick ze stałych fragmentów gry (rzut karny i dwa wolne). Bartomeu potwierdza pozycję Valverde: "to idealny trener dla tej Barçy". Święto Realu na Ipurua. Machin wierzy w niespodziankę. Cervera oszalała na punkcie braci Márquez.

"Bardzo wdzięczni" - Messi utrzymał Barcelonę na pozycji lidera dzięki trzem bramkom ze stojącej piłki - dwóm rzutom wolnym i jednemu karnemu. Espanyol chce przenieść radość z wysokiej wygranej w Lidze Europy do ligi i spróbować sprawić niespodziankę na Wanda Metropolitano. MotoGP: duma Cervery. Baxi Manresa przegrało z Fuenlabradą. Rugby: Santboiana zremisowała w derbach w ostatniej chwili. Barça prowadziła już nawet 12 punktami, ale skończyło się wynikiem 32:32. Oprócz tego informacje o piłce wodnej.

"Biała burza" - Real rozpętał huragan dobrej gry i goli na Ipurua. Świetny występ podopiecznych Zidane'a w ich najlepszym meczu. Benzema wciąż strzela (dublet i Pichichi), pierwszy pokaz Hazarda, a Courtois ma już serię 533 minut bez straty gola. Trzy gole Messiego, by ukryć zły moment zespołu. Dziś derby Sewilli zbiegające się z wyborami w Hiszpanii. Nadal chce zdobyć jedyny wielki tytuł, którego mu brakuje - Masters.

"Wielki Real" - zespół rozegrał z Eibarem najlepszy mecz od powrotu Zidane'a. Benzema jest Pichichi, pierwszy magiczny wieczór Hazarda. "Barça jest Messim" - trzy gole Argentyńczyka, dwa z wolnych i jeden z karnego, przeciwko Celcie dają ulgę Ernesto Valverde. Simeone wprowadza zmiany z Trippierem, Herrerą i Vitolo. Atlético i Espanyol walczą z suszą punktową. Alonso na trzecim miejscu w Arabii w teście przed Rajdem Dakar.

Jak to powiedział Bartek : ten trener jest odpowiednio do TEJ Barcy!!! Krótko w temacie , chu.....a gra, to i ch.....y trener , na odpowiednim poziomie , po co to zmieniać , jaki trener taka gra

@ToJa79 teraz to pier***is jak potluczony. Zawodnicy w dupie maja ci mowi trener I juz tam jest polityka messi rozdaje karty I juz. Trener stoi na bocznej linni a zawodnicy w h**a wala I tyle w temacie. Kazdy sie spinal o fatim a smarkacz niema zielonego pojecia o pilce noznej. Gra sam nie podaje traci I tak dalej. Zawsze jest wina trenera jak niewyjdzie meca. A jak wyjdzie to I tak jest wina trenera tylko ze mu messi dupe uratowal.