Lucas Olaza: Indywidualności Barcelony zdecydowały o jej zwycięstwie

Radek Koc

10 listopada 2019, 14:00

Movistar Plus

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Strzelec jedynego gola dla Celty Lucas Olaza udzielił krótkiego wywiadu po meczu z Barçą. Urugwajczyk zwrócił uwagę na indywidualne umiejętności graczy Blaugrany.

- Dobrze rywalizowaliśmy z Barceloną, ale indywidualności Barcelony zrobiły różnicę. Dobrze się przygotowaliśmy do tego meczu, ale potem stałe fragmenty gry zadecydowały o wyniku. 

- Piłkarze Barcelony są bardzo trudni do powstrzymania, kiedy grają 1 na 1 i ostatecznie prowokują do powstrzymania ich faulem. Dzięki Messiemu mają przewagę. Zawsze tak było i tak będzie. Leo jest najlepszym piłkarzem w historii i najlepszym wykonawcą rzutów wolnych, jakiego widziałem w moim życiu. Rzuty wolne stały się dla niego czymś bardzo łatwym.

- Można dostrzec trochę pozytywnych rzeczy w naszej grze, nawiązaliśmy rywalizację z Barçą. Indywidualności i stałe fragmenty gry przesądziły jednak o wszystkim na korzyść gospodarzy. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A mnie zastanawia czy De Kong tak w skrytosci ducha po tych kilku miesiącach nie myśli że zrobił źle przychodząc do Barcy, chyba że chciał zobaczyć Messiego o szatni, takim jakim jest prywatnie i na boisku. Bo puki co projekt sportowy nie funkcjonuje

Indywidualności? Kwestia tłumaczenia? Bo liczba mnoga to duże nadużycie.

Po to są właśnie indywidualności, żeby rozstrzygać ważne mecze na naszą korzyść i robić różnicę w grze ;)

Nie będzie to odkrywcze, ale gdyby Leo grał wczoraj w Celcie 3pkt jadą do Vigo .Jeden kosmita wygrywa mecze, jak jest w formie nic go nie zatrzyma.
Pozytyw to Franki,widać że to inteligentny gość, który skrojony jest na Barce.

Nie mam nic więcej do dodania