Marc-André ter Stegen: Po każdym meczu trzeba coś poprawić, nawet jeśli się wygrało

Łukasz Lewtak

10 listopada 2019, 00:07

Marca

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Po wygranej Barçy z Celtą na Camp Nou 4:1 Marc-André ter Stegen udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów.

Ważne zwycięstwo: Zawsze dobrze jest wygrać. Na początku było nam ciężko, ale później weszliśmy w ten mecz i zasłużyliśmy na trzy punkty.

Nowa Celta: Spodziewaliśmy się zmian przy nowym trenerze i nasze przewidywania się potwierdziły. Nigdy nie jest łatwo grać przeciwko zespołom, które są niżej.

Sergio Busquets: Jest bardzo ważny dla drużyny, ale może grać określona liczba piłkarzy, a mamy zawodników o dużej jakości. To trener decyduje. Sergio rozegrał wspaniały mecz i strzelił gola, z czego bardzo się cieszę.

Wypowiedź po meczu w Pradze: Zawsze trzeba być autokrytycznym. Po każdym meczu trzeba coś poprawić, nawet jeśli się wygrało. Jesteśmy piłkarzami i chcemy być profesjonalni w autokrytyce. Będziemy dalej iść tą drogą, która wcale nie jest łatwa. Rywale bardzo chcą nas pokonać, a my staramy się grać jak najlepiej, aby zachować pozycję lidera.

Leo Messi: Leo jest bardzo wyjątkowy w wykonywaniu rzutów wolnych. To, co robi, nie jest normalne. Ma imponujący talent. Zawsze rywalizuje, również na treningach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak zachowuje się profesjonalista. Nie żaden puder róż na dupe tylko samomrytyka. Chcesz być najlepszy to zawsze szukaj czegoś co można poprawić brawo

Jedyny trzeźwo wypowiadający się zawodnik

Takich ludzi nam potrzeba

nasz drugi Kapitan !

Jest i El Capitan

"Na początku było nam ciężko, ale później weszliśmy w ten mecz i zasłużyliśmy na trzy punkty."
Czytaj:
"A pozniej pojawil sie Messi i pozamiatal tymi trzema karnymi" :D

Jeden z niewielu w klubie, który myśli o wyciąganiu wniosków.