Marc-André ter Stegen: Po każdym meczu trzeba coś poprawić, nawet jeśli się wygrało

Łukasz Lewtak

10 listopada 2019, 00:07

Marca

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Po wygranej Barçy z Celtą na Camp Nou 4:1 Marc-André ter Stegen udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów.

Ważne zwycięstwo: Zawsze dobrze jest wygrać. Na początku było nam ciężko, ale później weszliśmy w ten mecz i zasłużyliśmy na trzy punkty.

Nowa Celta: Spodziewaliśmy się zmian przy nowym trenerze i nasze przewidywania się potwierdziły. Nigdy nie jest łatwo grać przeciwko zespołom, które są niżej.

Sergio Busquets: Jest bardzo ważny dla drużyny, ale może grać określona liczba piłkarzy, a mamy zawodników o dużej jakości. To trener decyduje. Sergio rozegrał wspaniały mecz i strzelił gola, z czego bardzo się cieszę.

Wypowiedź po meczu w Pradze: Zawsze trzeba być autokrytycznym. Po każdym meczu trzeba coś poprawić, nawet jeśli się wygrało. Jesteśmy piłkarzami i chcemy być profesjonalni w autokrytyce. Będziemy dalej iść tą drogą, która wcale nie jest łatwa. Rywale bardzo chcą nas pokonać, a my staramy się grać jak najlepiej, aby zachować pozycję lidera.

Leo Messi: Leo jest bardzo wyjątkowy w wykonywaniu rzutów wolnych. To, co robi, nie jest normalne. Ma imponujący talent. Zawsze rywalizuje, również na treningach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeden z niewielu w klubie, który myśli o wyciąganiu wniosków.

@derekszmid79 Racja. A slowo klucz to "mysli" a nie tylko mowi.

Oni wszyscy o tym myślą tylko gorzej jest z realizacją.
« Powrót do wszystkich komentarzy