Sergi Roberto: Od razu wiedziałem, że strzały Messiego zakończą się bramkami

Radek Koc

9 listopada 2019, 23:52

Sport, Mundo Deportivo

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Sergi Roberto w kilku słowach podzielił się swoimi wrażeniami po spotkaniu z Celtą. Wychowanek Barçy jest szczęśliwy, że trener Valverde nie przestaje na niego stawiać. 

- Szkoda, że Nélson Semedo złapał kontuzję. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do gry. Cieszę się jednocześnie, że jestem obecny na placu gry, niezależnie od zajmowanej pozycji. Dzisiaj czułem się bardzo dobrze. Jestem do dyspozycji trenera i mogę grać wszędzie tam, gdzie najbardziej tego potrzebuje.

- Nie udało nam się odnieść zwycięstwa w dwóch poprzednich meczach i musieliśmy znowu wygrać, aby zyskać większy spokój i zadowolenie. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie i dopisaliśmy sobie kolejne bardzo ważne punkty przed przerwą reprezentacyjną. 

- Messi nas rozpieszcza. Gra z nim i oglądanie jego genialnych zagrań z boiska to prawdziwa przyjemność. Wykonał dwa niesamowite rzuty wolne. Stałem tuż za nim i kiedy zobaczyłem, jak te piłki wychodziły spod jego stopy, wiedziałem, że skończą w siatce. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dla mnie Sergi na boisku wygląda lepiej niż Nelson

Nie rozumiem hejtu na Roberto, nasz wychowanek, poza tym gra wg mnie dobrze, może nie zawsze mu wychodzi ale potrafi dobrze się ustawiać, wyjść z opresji dryblingiem, wchodzić w pole karne, zagrać z klepki, wczoraj też niezły mecz... Nie chcę go porównywać z Semedo albo z kimkolwiek innym ale na pewno nie gra tak źle żeby tak go hejtować.

A jak sie z Roma albo Live skonczy to nie wiedziales? Szkoda

Trzeba mu przyznać że ma warunki był łapać doświadczenie kolosalne. Ciągle zmienia pozycje zna zespół chyba jak własną kieszeń. Ja tam go bardzo lubię.

Skoczcie wreszcie liczyć na Messiego. On nie jest sam na boisku, a tak jak podkreślili to dziś dobrze komentatorzy, dziś Barca bez Messiego byłaby przeciętnym zespołem.

Bardzo dobre spotkanie? Cofnales się w czasie czy jak?