Portal Footy Headlines publikuje nowe zdjęcia czwartego zestawu strojów Barcelony z senyerą

Dariusz Maruszczak

9 listopada 2019, 16:30

Footy Headlines, Mundo Deportivo

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Portal Footy Headlines specjalizujący się w tematyce odzieży sportowej przedstawił nowe zdjęcia czwartego zestawu strojów Barcelony, w których piłkarze Blaugrany mogą zagrać w meczu z Atlético.

Koszulka z senyerą ma uzupełnić trzy podstawowe komplety pierwszego zespołu na sezon 2019/2020. Jak można zobaczyć na zdjęciu, cztery czerwone pasy mają przebiegać po przekątnej z prawego ramienia przez całą koszulkę, a nie tylko jej środek, jak to było zaplanowane w początkowym projekcie. Przypomnijmy też, że w poprzednich trykotach z senyerą pasy były ustawione pionowo. Spodenki mają być natomiast w kolorze niebieskim, podobnie jak logo Rakutenu.

Footy Headlines przedstawiło również, jak będą wyglądały dresy, w których piłkarze będą się rozgrzewać i wychodzić na boisko. Będę one w kolorze czarnym, z senyerą umieszczoną pośrodku, przechodzącą przez zamek.  

Barcelona planuje zagrać w czwartym zestawie strojów w meczu z Atlético, który odbędzie się w niedzielę 1 grudnia o 21:00 na Wanda Metropolitano.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dało się to zrobić o wiele lepiej. Wygląda jak robione na szybko.
« Powrót do wszystkich komentarzy