Nicolás Lodeiro: Suárez chciałby zagrać w MLS

Radek Koc

8 listopada 2019, 14:30

Sport

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Przyjaciel Luisa Suáreza z reprezentacji Urugwaju Nicolás Lodeiro zapewnił, że piłkarz Barçy przeniesie się do ligi MLS, kiedy skończy się jego przygoda w katalońskim klubie. Lodeiro jest gwiazdą zespołu Seattle Sounders FC. 

- Wiem, że Luis chce przyjechać i zagrać w MLS. Zawsze mnie pyta o tę ligę. Jego marzeniem była gra w Barcelonie. Na razie gra na bardzo wysokim poziomie i czuje się w Hiszpanii bardzo dobrze - powiedział Lodeiro.  

- Wcześniej czy później zagra w MLS. Oczywiście do tego potrzeba odrobiny szczęścia. Luisowi podoba się ta liga i wypytuje mnie o różne rzeczy. Mam nadzieję, że zagra ze mną w zespole Seattle Sounders, chociaż to może być już trudniejsze do zrealizowania. W każdym razie myślę, że jego przyjazd do Stanów Zjednoczonych jest tylko kwestią czasu - dodał Urugwajczyk.

Media przypominają również sytuację, kiedy Suárez pomógł Lodeiro w rozmowach transferowych z przedstawicielem jego obecnego klubu. Obaj piłkarze znajdowali się na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju i napastnik Barcelony wcielił się w rolę tłumacza. Powiedział wówczas generalnemu dyrektorowi klubu ze Seattle, że być może dołączy do zespołu w przeciągu siedmiu lat. Dyrektor zaś odparł, że wszyscy w klubie byliby zachwyceni ściągnięciem Suáreza, kiedy będzie on na to gotowy. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szczęśliwej drogi już czas ...

Na jakim poziomie gra? Bo mi się literki zaczęły rozmazywać i nie dosłyszałem...

Ok. To niech się pakuje

Wg. mnie to powinien być ostatni sezon Luisa w tym klubie. Dryblingu zero, zagubiony jak kupa w przeręblu, więcej przechodzi koło meczu niż bierze w nim udział. Coś jeszcze strzela, ale ile przy tym okazji zmarnuje to głowa mała. Dodatkowo coraz częściej irytuje swoja grą( to jego wieczne machanie łapami). Wg. mnie jego czas sie skończył, a czerwiec powinien być ostatnim miesiącem, w którym założy koszulkę Barcelony

To czas najwyższy by Suarez zaczął tam grać.. Może Messi zaczął by widzieć innych na boisku.

Kiedyś pewnie to nastąpi :(