Antoine Griezmann: Nie znajdujemy logicznego wytłumaczenia na to, co się stało w meczu z Levante

Radek Koc

2 listopada 2019, 19:00

Marca, AS

35 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann w kilku zdaniach podsumował mecz z Levante. Francuz stwierdził, że taka porażka może zależeć od wielu różnych czynników.

Przebieg meczu: Nie znajdujemy logicznego wytłumaczenia na to, co się stało w ciągu tych siedmiu minut. To może najbardziej martwić. Trzeba zobaczyć, co zrobiliśmy źle i wziąć się do pracy. Nie wiem, czy to był problem piłkarski, czy może problem nastawienia. Być może chodzi o to wszystko. Wyłączyliśmy się i strzelili nam trzy gole w niecałe 10 minut. Takie rzeczy mogą się zdarzyć w meczu piłkarskim. Trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, aby coś takiego się nie powtórzyło. 

Adaptacja: Czuję się bardzo dobrze. Co do zaczynania meczu na ławce - miałem tak w Atlético i mam tak teraz w Barcelonie. Nie załapię wszystkich niuansów taktycznych w sekundę. Muszę wchodzić do drużyny krok po kroku. Jestem do tego przyzwyczajony.

Praca w defensywie: To dzięki Cholo Simeone, który nauczył mnie wszystkiego. Chcę pomagać drużynie, niezależnie czy to jest z tyłu, czy z przodu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kiedy nie ma logicznego wytłumaczenia na to co sie dzieje w tym sezonie , to albo zespół nie ma formy albo trener jest do d... i taka jest niestety prawda. Nawet jeśli piłkarzom sie nie chce to od tego jest trener żeby takich wyeliminować, posadzić na ławce czy na trubunach bo widzi ich na treningach i wie czy się obijają czy daja z siebie maksimum.. Nie sądzę więc żeby sie komuś nie chciało ale nawet jeśli to kto ma zapanować nam milionerami biegającymi za piłką ??? TRENER!!! Ma on zapanować nad nimi i nad tym jak zespół gra, jaką taktykę ustawić na danego rywala, a niestety ani jedno ani drugie nie wychodzi Valverde... Taka jest niestety prawda..
Są mecze które nam wychodzą bo nam rywal pasuje i jego gra i wtedy potrafimy wygrac, jeśli jednak będzie inaczej to jest lipa. Barcelona nie była nigdy zespołem który grął tak jak rywal pozwala to my decydowaliśmy częściej jak ma grać rywal:):):):)

Antek bardziej sie nadaje na obronce niz na atak.. Wczoraj w jego grze nie widzialem nawet 1 % gracza atakujacego...

Dopóki antek będzie grał na skrzydle dopóty nic nie pokarze. On nie jest skrzydłowym!!!!

Jego gra jest tragiczna. Odbiegajac od jego statystyk w Barcelonie to nie przypominam sobie ani jednego wygranego pojedynku 1 na 1 w przeciagu jego calego pobytu w Barcelonie. On nie robi kompletnie zadnego "wiatru" na skrzydle.

"Nie złapie wszystkich niuansów taktycznych..."
Koleś, przecież Ty nic nie załapałeś xD

Ernesto tak myśli po każdym meczu na wyjeździe!...i do tej pory nie może nic wymyśleć.

Nie znajduje logicznego wytłumaczenia po co ten transfer

Odpowiedz tego co się stało się na murawie, znajduje się w punkcie wyjścia na nią.

Jeszcze gorszy transfer niz Coutinho. Ja sie tylko zastanawiam jakim cudem ludzie odpowiedzialni za transfery dskej pracuja. To ja, zwykly amator wiedzialem ze ten transfer to bedzie niewypal..

Fajnie , że Griezmann gra w defensywie jednak od piłkarza ofensywnego oczekiwałbym , że zrobi więcej w ataku . Narazie gra w kratkę raz lepiej raz gorzej , oby z nim nie było jak z Coutinho w przeciwnym razie zacznę się zastanawiać nad tym , że to Messi ich onieśmiela swym geniuszem . Kolejny super piłkarz który ni jak nie może znaleść porozumienia z Argentyńczykiem .

Levante było piłkarsko lepsze w każdym aspekcie gry o jakim jestem w stanie pomyśleć. Lepiej grały wszystkie formacje od bramkarza, aż po atak. Więcej biegali zarówo w ataku jak i w obronie, wykazując się wolą walki i chęcią do gry. W obronie w zasadzie nie popełniali większych błędów. Potrafili wykorzystać bylejakość Barcelony. W pełni zasłużyli na wygraną. Pytanie dlaczego piłkarzom Barcelony nie chciało się grać. Trener im zabronił, czy może w ten sposób bojkotują trenera? A może obstawili wygraną Levante gdzieś u bukmacherów?

Nie znajdujecie wytłumaczenia? A to takie proste, nie biegacie, nie pressujecie, gracie wolno i schematycznie to i przegrywacie nawet z ogórkami.

gwiazdor...nic nie robi w ataku ale cieszy się z pracy w obronie...może trzeba zmienic pozycję i Pique na atak dać, a francuzika na obronę...

Nie dość że Valverde nie reaguje to jeszcze wy stoicie na boisku zamiast się ruszać całymi formacjami, pozdro

Antoni weź zacznij grać na miarę statusu, bo nie wyglądasz lepiej niż Ansu czy Perez. Ludzie chcą żebys grał na szpicy a Ty nie potrafisz utrzymać linii z obrońcami.

Tak? Ja znajduję kilka wytłumaczeń. Wymieńmy część z nich:
- oddanie rywalom inicjatywy
- brak zaangażowania
- ospałe tempo gry

Tego się już nawet nie chce słuchać, nie mówiąc o oglądaniu.

Jako jedyny z trójki napastników ,wracał i pomagał w defensywie.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Z tym braniem się do pracy to tak nie za bardzo ostatnio :/

Szczęście to oni mają że tylko przez 7 minut strzelali gole bo mogło być znacznie więcej gdyby się bardziej postarało Levante

Po odejściu Valverde

Stanie w miejscu?
To dzięki Valverde, który nauczył mnie wszystkiego xD