Ernesto Valverde: Brakuje mi słów, by opisać Leo Messiego

Julia Cicha

29 października 2019, 23:45

Marca

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Po zakończeniu starcia z Realem Valladolid Ernesto Valverde odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Spokojny mecz: Z zewnątrz również odniosłem takie wrażenie, ale trzeba by sprawdzić, jak było wewnątrz. Bardzo dobrze zaczęliśmy, zyskaliśmy przewagę do przerwy. Nie była ona za duża, ale uważam, że zagraliśmy dobrze. To tydzień z trzema spotkaniami i ważne jest, by dobrze go rozpocząć.

Messi: Cóż mogę powiedzieć? Zawsze wiemy, że się pojawi, niezależnie od meczu. Widać, że wciąż łapie formę, ale coraz bardziej wchodzi w grę, to dla nas świetnie.

Łapie formę?: Tak. On ma po prostu taki talent, że z niczym nie można go porównać. Za każdym razem, gdy dotyka piłkę, robi coś wyjątkowego. Zaczyna mi brakować słów na jego temat.

Niesprawiedliwość wobec niektórych: Zawsze tak jest. Mamy dość szeroki skład i zazwyczaj piłkarze dobrze trenują i walczą o możliwość gry. Niektórzy na to zasługują, ale nie wszyscy mogą występować. Rozgrywamy wiele pojedynków i przeprowadziłem zmiany. Będziemy korzystać z całego składu.

Jordi Alba: Wykonał gest, miał dolegliwości i poprosił o zmianę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdyby nie Messi już dawno wrocilbys do Bilbao.

Firma zatrudniona przez UEFA do liczenia dystansu przebiegniętego przez piłkarzy przyznała, że popełniła błąd w meczu Barçy ze Slavią, nie uwzględniając Vidala, Rakiticia i Dembélé. Powodem były problemy techniczne w Pradze. [MD]......hm....ale wiadra pomyj wylane na drużynę...:-(. Nie wstyd Wam ( krytykanci)?

Ruud van Nistelrooy (m.in. były piłkarz Realu Madryt):
Nikt nie jest nawet blisko MESSIEGO.
Cristiano jest strzelcem, Iniesta mózgiem, Salah, Mane, Hazard i Mbappe to doskonali piłkarze, ale MESSI ma to wszystko.
Nie ma piłkarza, który byłby na jego poziomie...czy to nie prawda...pokazał to po raz enty w dzisiejszym meczu.

Książek nie czyta, to słownictwo ubogie...

Best treneiro ever :D

Aż przypomniała mi się dawna wypowiedź Gattuso naprawdę celnie opisująca Messiego: "Wydaje się, że bawi się ze swoimi przeciwnikami. Jest szybszy, ma więcej klasy i strzela gole, kiedy chce.” Tak było dzisiaj i oby jak najdłużej :)

Wybawca? Ten koleś który ratuje ci tyłek w większości meczów?

No zagrał świetne spotkanie, proste jak drut panie Valverde, a pan się głowi jak go opisać, pff.

Mi brakuje słów aby czasem opisać Twoje zachowania Ernesto.