Arturo Vidal: Messi jest z innej planety, trzeba maksymalnie to wykorzystać

Julia Cicha

29 października 2019, 23:33

AS

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Arturo Vidal strzelił jedną z bramek w meczu z Realem Valladolid, a po spotkaniu udzielił wypowiedzi dla mediów.

Było łatwiej, niż się wydawało?

Nie wiem, czy było łatwo. Staraliśmy się, dużo biegaliśmy, a Leo pokazał całą swoją jakość. Kiedy jest w takiej formie, drużyna to czuje.

Zaskakuje was to, co robi?

Jest z nami codziennie i codziennie nas zaskakuje. Jest z innej planety. Wygraliśmy i mamy się dobrze, to siódme zwycięstwo z rzędu. Trzeba dalej pracować. Staraliśmy się być bardziej skoncentrowani na początku meczu, żeby nie stracić gola.

Messi ma już 50 bramek z rzutów wolnych.

Brakuje mi słów, jest z innej planety. Trzeba maksymalnie to wykorzystać.

Ty również dajesz zespołowi coś, czego nie ma.

Tak jak mówiłem, mam w sobie coś innego w linii pomocy. Mam warunki fizyczne, by poradzić sobie w obu polach karnych i by wykorzystywać podania. Muszę dalej grać.

Autokrytyka Ter Stegena po spotkaniu w Pradze wyszła wam na dobre?

Na pewno pomaga, ale trzeba dalej się poprawiać. Starcie ze Slavią było złudne, to nie to, co potrafimy robić.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chętnie bym przeczytał autobiografię Vidala.

coś czuję że z Levane też dostanie swoją szansę. Dobrze skubany wybiera moment wejścia w pole karne, a potem momentalnie wraca na swoją pozycję i gryzie trawę. Otwórz oczy Valverde :/ No jest potrzebny zawodnik o takim profilu w pierwsze 11.

W przeciwieństwie do Bussiego ma chłop serce do gry ,siłę i umiejętności strzeleckie.Bussi jest tylko lepszy technicznie ,ale wolę Vidala,również od Sergio Roberto,który jest troche "bezpłciowy "na boisku,któremu brak mu dynamiki,zadziorności i nie ma miejsca ,w którym nie da się go zastąpić.To powinien być 3 zawodnik w 2-giej linii,a 4-ty Ruigi P.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.Bussi,Rakitic i Suarez-powinni o tym wiedzieć .

Już z Paulinho było widac, że Messi dobrze czuje się, gdy ma takiego walczaka w środku pola. Zawsze to dodatkowe rozwiązanie, aniżeli tylko wrzuta na powolnego Suareza, który ostatnio wygląda jak Janusz w starym Oplu i nawet autobusu wyprzedzić nie może.

Szkoda że w 2016 to Gomesa wzięli A nie jego :/

Na chwile obecna Vidal >>>>Busi
konto usunięte

Arturo, zabarykaduj się tu jeśli będą Cię chcieli obchnąć zimą !

Szkoda, że oprocz ciebie wielu kolegów w zespole nie ma do pomocy w wykorzystaniu talentu Leo.

Co do Ciebie Arturo, jego wejścia z drugiej lini do ataku są naprawdę na świetnym poziomie. Joker z niego wysokiej klasy.