Éric Abidal jest w Brazylii i obserwuje zawodników São Paulo

Julia Cicha

29 października 2019, 15:15

Mundo Deportivo

1 komentarz

Fot. Getty Images

W minionym tygodniu Ramon Planes i André Cury byli obecni na meczu Flamengo z Grêmio, gdzie obserwowali Rodrigo Caio i Evertona. Teraz w Brazylii zauważono Érica Abidala, który śledził grę trzech graczy w São Paulo.

Francuz pojawił się na stadionie Morumbi, a brazylijska prasa szybko oznajmiła, czyjej grze przyglądał się ze szczególną uwagę. Barcelona potwierdza jednak tylko sam wyjazd dyrektora sportowego, co niejako przeczy wcześniejszym informacjom posiadanym przez Mundo Deportivo, jakoby klub skupiał się bardziej na piłkarzach grających w Europie.

Abidal miał obserwować Igora Gomesa, pomocnika z umową do 2023 roku, który strzelił jedną z bramek dających wygraną jego zespołowi. Drugim z zawodników był również pomocnik, Liziero. On także ma kontrakt do 2023 roku. Francuz patrzył też na występ Antony’ego, skrzydłowego mogącego grać z obu stron (umowa do 2024 roku). Ostatni z wymienionych ma w tym sezonie jedną bramkę i cztery asysty na koncie. São Paulo zajmuje czwarte miejsce w tabeli, za Flamengo, Palmeiras i Santosem. W spotkaniu z powodu sankcji nie zagrał Dani Alves, ale niewykluczone, że Abidal skonsultował się z nim w sprawie młodych piłkarzy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Alves karze brac cała trójkę :)