Luis Figo: Nie wydaje mi się, żeby zmieniono datę El Clásico

Ela Rudnicka

17 października 2019, 16:00

Marca

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Luis Figo wypowiedział się nt. możliwości zmiany daty El Clásico. Były piłkarz uważa, że spotkanie między Barceloną i Realem Madryt rozegrane zostanie w przewidzianym terminie.

- Odpowiednie władze zdecydują, co będzie w tej sytuacji najlepsze. Nie wydaje mi się, żeby zmieniono datę meczu. Piłkarze to profesjonaliści, wiedzą, że spotkanie musi być rozegrane bez względu na datę.

- To nie byłoby przyznanie racji protestującym, tylko raczej środek ostrożności. Myślę, że ostatecznie nic się nie zmieni. Szkoda byłoby grać w złych warunkach, ale w tym celu będzie policja, władze sportowe i rząd.

- Piłka nożna to nie polityka. Rządzą nią wartości sportowe. Nic nie zależy tutaj od piłkarzy. Wiemy, co mamy robić, ale jeśli są ludzie, którym zależy na tym, żeby było inaczej, prawie nic nie da się zrobić. Myślę, że zbyt wiele mówi się o sytuacji, do której jeszcze nie doszło.

- Każdy ma prawo mówić i myśleć to, co chce. Nie mam w związku z tym nic do powiedzenia.

- Jestem Portugalczykiem i mam to szczęście, że nie jestem teraz częścią tych smutnych wydarzeń. Nie wygląda to najlepiej, to bardzo smutne, co się dzieje. Ludzie proszą o dialog, ale jeśli nie mówią jednym językiem, ciężko o dialog i wzajemne zrozumienie.

- Obie drużyny są teraz w podobnej sytuacji. Żadna z nich nie jest obecnie we wspaniałym momencie, ale mimo wszystko są wysoko w tabeli. W El Clásico nie ma znaczenia, w jakiej formie jest każda z drużyn, ponieważ wszystko może się wydarzyć. To mecz, z którym wiąże się wiele aspektów, wiele uczuć, taki, który ma ogromne znaczenie międzynarodowe.

- Obie drużyny przeprowadziły wiele transferów, ale ci nowi piłkarze nie grają wiele. W Realu nowe nabytki grają rzadko, a wyjściowa jedenastka Barcelony jest taka sama. Nie było wielu zmian. Mam nadzieję, że mecz zostanie rozegrany, a zwycięzcą okaże się Real Madryt.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najmądrzejszy we wsi

Zdjęcie z takim ryjem to redakcja chyba prowokacyjnie wrzuciła. Każdy artykuł o Figo powinien być ze zdjęciem swinskiego łba. Idźcie z duchem czasu

Jeszcze jego brakuje tutaj do pełni szczęścia....

A kto Cie pytał o zdanie paskudny sprzedawczyku. G***o Ci do tego. Kto i po co w ogóle wrzucił jego ryj na tą stronę?

Nie wrzucajcie świńskiego łba tutaj bo może stronę odwiedzają wegetarianie albo koszerni czy halal i mogą poczuć się urażeni.
O kibicach Barcy chyba nie muszę wspominać.

Ku.... ekspert się znalazł

Tfu..............
Komentarz usunięty przez użytkownika

Równie dobrze zamiast tego zdjecia mogłaby tu być qpa

Poniosło redakcje z ty zdjęciem.

"Ludzie proszą o dialog, ale jeśli nie mówią jednym językiem, ciężko o dialog i wzajemne zrozumienie."
ot, problem jest taki, że protestujący mówią po katalońsku, a druga strona językiem pał, gazu i armatek wodnych. Słaby klimat na porozumienie.

Figo... jak ja tego typa nie trawię... PESETAS!!

Jeszcze tej mordy tu brakowało. Nawet nie czytam co ten pet ma do powiedzenia.

Juda$ - Raus mi z tym ryjcem.

Co mi tu z tym ryjem wyskakujecie.?

W Barcelonie nie ma zmian? De Jong pierwszy skład, Arthur tez się zadomowil w wyjściowej 11, Griez to samo

Ty to nie masz, prawa głosu, w Barcelonie, z Judaszami się nie rozmawia won do białych

Luis Figo , jak ja go ku*** nienawidzę

Już wolę oglądać na głównej Tebasa.

Wartości sportowe i Figo??

Gówno mnie obchodzi twoja opinia świński ryju! I Barca wygra!

- Obie drużyny przeprowadziły wiele transferów, ale ci nowi piłkarze nie grają wiele.

Co ćpał świński ryj?
DeJong gra co mecz, Griezmann też gra często, Firpo tez pograł jak Alba miał kontuzję...

"a wyjściowa jedenastka Barcelony jest taka sama. Nie było wielu zmian."
O czym ten wieprz plecie?
W pomocy gra teraz Frenkie z Arthurem a w ataku najczęściej Griezmann.
Jeśli dla niego to jest to samo co w zeszłym sezonie to nie mam pytań... Całą jedenastkę mieli wymienić?

„Nowi piłkarze nie grają wiele. Wyjściowa jedenastka Barcelony jest taka sama.”
XD

Następnym razem ocenzurujcie zdjęcie. Po prostu nie wypada.

"Piłka nożna to nie polityka. Rządzą nią wartości sportowe."
O ironio. Kto to mówi :]

A ten łach cmentarny tu czego?
Znalazł się autorytet.

Zamilcz.