Rivaldo: Niewykluczone, że Ansu Fati pojedzie na przyszłoroczne mistrzostwa Europy

Julia Cicha

17 października 2019, 17:30

Sport

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Były piłkarz FC Barcelony Rivaldo udzielił wypowiedzi dla Betfair, którego jest ambasadorem, i zapewnił, że nie zdziwiłoby go, gdyby Ansu Fati pojechał na przyszłoroczne mistrzostwa Europy.

− Jeśli Ansu dalej będzie otrzymywał szanse w Barcelonie, nie wykluczałbym jego udziału w mistrzostwach. Reprezentacja Hiszpanii przechodzi zmiany, a Fati mógłby pomóc zespołowi. Wszystko zależy od niego i od tego, jak wykorzysta swoje okazje. Jestem za to przekonany, że ma wystarczający talent.

− To dobra wiadomość, że Ansu zostanie w pierwszym zespole i będzie dostawał minuty oraz walczył o miejsce w składzie. Ma warunki, by być świetnym piłkarzem. Musi tylko dalej pracować i czekać na kolejne szanse na udowodnienie swojej wartości.

− Sergio Ramos to najlepszy hiszpański stoper w historii. Oczywiście w przeszłości grało wielu świetnych zawodników, ale po tym wszystkim, co wygrał, zasługuje na ten tytuł.

− Byłoby świetnie, gdyby Gerard Piqué wrócił do reprezentacji, ale uważam, że będzie o to trudno, szczególnie w obecnej sytuacji politycznej.

− Barcelona ma wystarczająco szeroki skład, by odpocząć przed El Clásico. Zobaczymy, czy Valverde jest tego samego zdania. Sezon ligowy jest długi, teraz jest moment na danie szansy innym graczom, później nie będzie już to możliwe z powodu braku marginesu błędu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rivaldo przemow

Tyle z nim wywiadów że chyba sam je przeprowadza i rozsyła gdzie popadnie aby ktoś opublikował. A pierdoli jak potłuczony.

Najlepszy hiszpański stoper w historii to Puyol!

Może za Valdesa chce być trenerem dlatego dużo się wypowiada żeby on sobie przypomnieli

Kiedy nie wejdę na stronę tam jest napisane Rivaldo to, Rivaldo tamto. Chłop się zagada na śmierć :)

Uwielbiałem go jako piłkarza ale teraz strasznie jest irytujący.

Oho jajoglowy zaczyna prawic swoje madrosci