AS: Barcelona będzie w najbliższych miesiącach obserwować Lautaro Martíneza i Donyella Malena

Ela Rudnicka

11 października 2019, 17:30

AS

22 komentarze

Fot. Getty Images

Wg ASa następcą Luisa Suáreza może zostać piłkarz w wieku 20-26 lat. Barcelona jak na razie zwróciła uwagę przede wszystkim na Lautaro Martíneza z Interu i Donyella Malena z PSV, którym interesuje się jeszcze Real Madryt.

Do rozpoczęcia sezonu 2020/21 zostało jeszcze co prawda sporo czasu, ale Barcelona już myśli o znalezieniu następcy Luisa Suáreza. Urugwajczyk ma co prawda kontrakt do czerwca 2021 roku, ale klub i tak planuje pozyskanie innego środkowego napastnika przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Barcelonie zależy na pozyskaniu młodego piłkarza (w wieku od 20 do 26 lat). Jednym z poważniejszych kandydatów jest 22-letni Argentyńczyk Lautaro Martínez, obecnie piłkarz Interu, który niedawno rozegrał dobre spotkanie na Camp Nou w Lidze Mistrzów. Poza tym w kręgu zainteresowań Dumy Katalonii jest jeszcze 20-letni Holender Donyell Malen, obecnie zawodnik PSV.

Ponadto Barcelona ma obserwować jeszcze 20-letniego Portugalczyka Rafaela Leao (AC Milan) i 20-letniego Nigeryjczyka Víctora Osimhena (Lille OSC). Ostatni z nich zdobył osiem bramek w jedenastu spotkaniach w Ligue 1 i Lidze Mistrzów.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brać Mbappe, u nas więcej Francji niż w Realu. Zidana już nie będzie pewnie zanim mieli by go kupić. Do nas też Neymar miał dołączyć, a mógł też dołączyć do Realu. Mbappe to ogromny talent.

Leao za bardzo jest podobny do Dembele, trzeba poczekać z decyzjami.

Lautaro i Leao to byłoby marzenie

Malen strzela jak opętany w PSV w reprezentacji też bardzo dobrze wczoraj wszedł i asysta do Depaya na 1-1 myślę że można nad chłopakiem pomyśleć za małe pieniądze. Lautaro ma większy potencjał, gra już w Interze i będzie go ciężko wyciągnąć

Brac obu i zostawic w spokoju Neya niech kopie w PSG, wtedy zostanie do zbudowania jeszcze obrona i pozamiatane

Widać u Lautaro ogromne postępy po transferze do europy, w reprezentacji również zaczyna zachwycać. Myślę że to jest najlepsza opcja, tak jak ktoś tutaj porównał go do Aguero to myślę że coś może w tym być, jednak nie popełnijmy tego błędu co z Kunem i zaklepmy sobie w niedalekiej przyszłości Martineza bo pózniej bedziemy mogli tego żałować.

Lautaro jak najbardziej! Może nawet nasz messi kochany przełożylby grę z nim na sukces w reprezentacji.

Kurcze ja bym spróbował ściągnąć Harrego Kane gość solidny mocny ograny na wysokim poziomie 26 lat także grajek na kilka 4 lata. Robił by miejsce z przodu dla skrzydeł którę w bliskim czasie robią się coraz bardziej dynamiczne mowa o dembele , fati..

Jak dla mnie Lautaro może być takim trochę Aguero, trzeba się przyglądać jak się będzie rozwijać

Lautaro to wymarzony zawodnik, jak dla mnie. Pilkarz kompletny, moze osiagnac poziom) Suareza sprzed paru lat.

W drużynie może być tylko jedna 10 i jest nią Messi. Dlatego Coutinho nie dał rady i dlatego Griezmann na skrzydle też nie da rady. Można go przesunąć na 9 ponieważ jest koniem w ataku jak Rakitić w pomocy dlatego mógłby pełnić rolę takiego Firmino z Liverpoolu który zapiernicza ile może na sukces Sallaha i Mane, okazyjnie Firmino też sam coś strzeli, Griezmann powinien zostać naszym takim Firmino czy tam Benzemą. Nie będzie typową 9 i goleadorem jak Suarez, Kane, Lewandowski. Oprócz tego potrzebujemy typowego skrzydłowego na lewą stronę dlatego nasze tridente powinno składać się z Messiego, Griezmanna i Dembele. Problem w tym że mamy bezpłciowego trenera który nie posadzi Suareza na ławie bo dostanie opieprz od mundo deportivo aka zarządu, Messiego i Pique, a poza tym Suarez ostatnio zaczął strzelać a Dembele ma wiecznie kontuzje albo odstawia pajacerke. Jeśli chcemy zastąpić Suareza tym Lautaro Martinezem to nie wiem jaką role nasz zarząd przewiduje dla Griezmanna. A dobra wiem jaką, nie przewidują żadnej roli bo nie myślą tylko bezmyślnie kupują super nazwiska typu Griezmann i Coutinho albo super zapowiadające się nazwiska typu Dembele, De Jong, Lautaro Martinez bez analizowania ich stylu gry i pozycji i tego czy się wkomponują w zespół. O ile z De Jongiem się poszczęściło tak z Coutinho były problemy, z Dembele są problemy a z Griezmannem zapowiadają się problemy

Obaj kandydaci fajne opcje ale nie potrzebne bo można Antka wystawić w środku ataku.

Ja jak najbardziej jestem za którymś z tych piłkarzy oby się udało jak najszybciej kogoś ściągnąć bo nasz gruby to myśli już o MLS

Albo mi się wydaje albo nasz klub robi skauting na podstawie FIFY20

W 2022 roku kończy się kontrakt Mbappe.Kupiłbym go taniej na pół roku wcześniej jak Hazarda Real albo jak chcę odejść Duńczyk z Totenchamu za darmo.Kluczem jest przyjaciel Dembele i reszta Francuzów na czele z Abidalem.Projekt sportowy, nowo budowany stadion i miasto.Dla mnie najlepszy kandydat.

Lautaro mógłby być. Myślę, że dobry ruch.