Diego Simeone: Barcelona ma najlepszą kadrę w LaLidze

Radek Koc

11 października 2019, 12:30

El Larguero

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Opiekun Atlético Madryt Diego Simeone był gościem w programie "El Larguero" na antenie stacji Cadena SER. W rozmowie nie zabrakło kwestii związanych z Barceloną, szczególnie dotyczących byłego podopiecznego Simeone - Antoine'a Griezmanna.

- Widziałem się z Griezmannem jakieś dwa dni temu. Łączą nas bardzo dobre relacje. Jest zadowolony. Teraz gra w klubie, w którym chciał grać. Oczywiście, kiedy piłkarz czuje, że musi znaleźć się w pewnym miejscu, to tak musi być. Posiada talent i w Barcelonie pójdzie mu dobrze. To dobry i skromny chłopak. Odnajdzie się w nowej grupie w zależności od tego, w jakim tempie inni pozwolą mu stać się jej częścią. 

- Griezmann nie mówi zbyt dużo i nie udziela się w grupie. Wejdzie do niej powoli, w swoim rytmie, na spokojnie. To wesoły chłopak i nie mam wątpliwości, że wszystko pójdzie dobrze. Jego zgranie z Messim na boisku? To już jest zmartwienie Valverde, ja mam własne problemy. Nie mam wątpliwości, że ci, którzy dobrze grają, zawsze się ze sobą dogadują. Byłbym zachwycony, gdybym miał obu w mojej drużynie. Obaj zdobywają bramki i to w dzisiejszym futbolu jest coraz ważniejsze. 

- Barcelona ma najlepszą kadrę w całej Primera División. Jej zespół jest nadal najbardziej kompletny ze wszystkich. Ma czterech niewiarygodnych pomocników. Jest tam Busquets, Arthur, De Jong i Rakitić... No właśnie, Rakitić! On mówi, że nie chce chodzić po plaży... Rakitić wygrał wszystko i nie gra. To mnie jednak nie zaskakuje, ponieważ futbol jest bardzo dynamiczny. Trenerzy szukają tego, co jest najlepsze dla drużyny. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cholo za to zafundował drużynie najgorszy atak,jak do tej pory. No i z tym składem najlepszym trochę przeciął. Dowodem na to niech będzie ostatni mecz. Nie mniej kadra jest dość silna,choć niewłaściwe zbilansowana.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Tak sobie myślę, że gdyby Cholo został naszym trenerem to zrobiłby z Barcelony walec. Mając w składzie takich grajków jak Messi, Frenkie, Artek, Grizzly i w bramce MAtS miazga.

Simeone zwiększa presję na nas mówiąc w ten sposób. Valverde powinien powiedzieć teraz, że Real i Atleti to główni faworyci bo dobrze rozpoczęli sezon.

Jak Ja bym chciał Diego u nas.

I najgorszego trenera.

Kadrę trzeba cały czas ulepszać :)
W najbliższe lato dobrze byłoby sprowadzić prawego obrońcę. Według mnie to powinien być priorytet.
Komentarz usunięty przez użytkownika