Wczoraj odbyła się premiera spektaklu Cirque du Soleil z udziałem Leo Messiego

Dariusz Maruszczak

11 października 2019, 11:30

Mundo Deportivo, Sport

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Leo Messi pojawił się wczoraj na światowej premierze nowego spektaklu Cirque du Soleil, którego inspiracją jest właśnie Argentyńczyk.

Kapitan Barcelony pojawił się w Parc del Forum, gdzie odbyło się to widowisko cyrkowe, razem ze swoją małżonką Antonelą, rodzicami i rodzeństwem. Przez najbliższy miesiąc spektakl będzie można co wieczór obejrzeć w Barcelonie, a Messi ma jeszcze zjawić się na jednym z nich ze swoimi dziećmi. Według relacji Mundo Deportivo produkcja kanadyjskiej firmy nikogo nie rozczarowała, a tylko cykle inspirowane Michaelem Jacksonem i Beatlesami przykuły taką uwagę. Spektakl był podzielony na dwie części po 45 minut w nawiązaniu do piłki nożnej, a scena również przypominała boisko. Cirque du Soleil postanowiło wprowadzić do widowiska futbol i uhonorowanie Messiego w postaci niezrównanych akrobacji, nawiązujących również do klasycznych akcji piłkarza, także z odrobiną humoru. Zdaniem katalońskiego dziennika spektakl jest inspirowany Messim, ale nie stanowi opowieści o jego życiu, choć na telebimach były wyświetlane akcje z udziałem zawodnika. Po zakończeniu występu Argentyńczyk przywitał się z artystami przy wielkiej owacji publiczności.

Podczas wydarzenia media odnotowały obecność również innych przedstawicieli FC Barcelony. Był prezydent Josep Maria Bartomeu razem z dyrektorem generalnym Oscarem Grau, a także dużą częścią zarządu: Jordim Moixem, Javierem Bordasem, Marią Teixidor, Xavim Vilajoaną czy Pau Vilanovą. Z grona piłkarzy zauważeni zostali Luis Suárez z rodziną, Ansu Fati czy Abel Ruiz. Nie zabrakło byłego bramkarza José Manuela Pinto. Na spektaklu pojawiło się wiele osobistości spoza świata sportu: muzycy, artyści, komicy, dziennikarze, a nawet słynni kucharze. W czerwcu Cirque du Soleil będzie prezentowało swoje występy w Argentynie.

Po zakończeniu widowiska Messi podziękował Cirque du Soleil za jeden z najbardziej wyjątkowych wieczorów w jego życiu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Sin palabras, absolutamente agradecido y emocionado. Gracias @CirqueDuSoleil, hoy fue una de las noches más especiales de mi vida. #MessiCirque

Post udostępniony przez Leo Messi (@leomessi)

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ale Ansu Fati jaki teraz "celebryta" Pół roku temu nikt prawie o nim nie słyszał, a dzisiaj Pan piłkarz na ściance. Fajnie nabiera rozpędu ta jego kariera. Oby tak dalej i żeby nie zgłupiał, bo moze byc z niego naprawdę zajebiasty piłkarz.

Silikon się wylewa.

Nooo Antonella jak milion dolarów

Messi taki fryz trochę w stylu Rutkowski Patrol :P

Co to do diabła jest? :D

Też macie wrażenie że z Anto robi się taka typowa celebrytka? Wcześniej była skromna i naturalna a teraz coś się zmieniło ale może to tylko moje odczucia.

Uff, po zdjęciu myślałem, że Messi zostawił Antonelle dla Ariany Grande... ;)

uuuf jak dobrze, że nie jestem sławny, stać i się sztucznie szczerzyć do kamer i aparatów, coś okropnego :|

Być oklaskiwanym przez samego Leo to musi być cudowne uczucie :D