Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

232 komentarze

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

-2010/2011
-dom
-Koszulki najlepszego zespołu w historii piłki nożnej nawiązujące do długotrwałej tradycji. Gra tego zespołu w tych koszulkach to prawdziwa magia futbolu, a wyniki to tylko potwierdzenie tych słów. Wiele rekordów pobitych w tamtym sezonie: 16 zwycięstw z rzędu w LaLiga, 28 spotkań z rzędu bez porażki. W tym sezonie 21 piłkarzy zdobywało bramki, co tylko pokazuje jak wielkim byli zespołem i jak ważna była gra zespołowa (bramki nie strzelił jedynie Mascherano - kapitan bez opaski 'El Jefecito'! Pamiętne 5:0 z Realem po olbrzymiej dominacji (być może najlepszym, najbardziej kompletnym meczem Barcelony w historii) oraz emocjonujące półfinały, w których raz na zawsze Messi udowodnił, że pochodzi z innej planety. Klasyka i tradycja strojów Barcelony 2010/2011 tylko udowadniały wiarę w wartości i potęgę Barcelony. 'Mes que un club'. Visca el Barca! Visca el Catalunya!
« Powrót do wszystkich komentarzy