Zgoda FC i FCBarca.com grają razem i ogłaszają konkurs!

Redakcja

8 października 2019, 16:36

231 komentarzy

Bardzo miło nam poinformować, że nowym partnerem FCBarca.com został sklep piłkarski Zgoda FC.

Dzięki współpracy nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

***

To nie wszystko! Na dobry początek współpracy proponujemy Wam również konkurs, w którym do wygrania jest koszulka Barcelony Breathe Stadium z obecnego sezonu (w przypadku, gdy towar będzie niedostępny, zwycięzca wybierze nagrodę o podobnej wartości) ufundowana przez sklep Zgoda FC. Co trzeba zrobić, by ją wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem napisz, która meczowa koszulka FC Barcelony z XXI wieku podoba Ci się najbardziej, i uzasadnij dlaczego. Wybierzemy najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autora nagrodzimy jak wyżej.

Format odpowiedzi to:

- sezon
- dom/wyjazd
- uzasadnienie

Na przykład:

- 2005/06
- dom
- tekst uzasadnienia

Konkurs trwa do czwartku, 10 października do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w poniedziałek, 14 października. Każdy użytkownik może udzielić odpowiedzi tylko raz. Zachęcamy do udziału i zaznaczamy, że oczekujemy ciekawych i nieszablonowych komentarzy. Liczymy na Waszą kreatywność, więc warto zastanowić się nad ciekawym uzasadnieniem. Powodzenia!

Przy okazji nie zapomnijcie o polubieniu profilu Zgoda FC na Facebooku. Warto to zrobić, gdyż często pojawiają się tam informacje dotyczące asortymentu kibica i aktualnych promocji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

- 2014/15
- dom
- Koszulki domowe z sezonu 2014/15 podobają mi się najbardziej oraz najlepiej kojarzą z wielu względów. 2015 to rok, w którym miałem okazję cieszyć się po raz kolejny z triumfu mojej ukochanej drużyny nie tylko na gruncie krajowym, ale również w Europie - FC Barcelona zdobyła bowiem wtedy potrójną koronę i zapamiętam ten czas na bardzo długo. Zawsze wracając pamięcią do tych wydarzeń będę miał przed oczami zawodników Barcelony z tamtej zwycięskiej drużyny ubranych w piękne bordowo-granatowe koszulki w pionowe pasy. Koszulki te są w moim odczuciu najlepsze, ponieważ można dostrzec w nich mały szczegół którym jest wyjątkowy granatowy kołnierzyk z katalońskim akcentem, który bardzo dobrze komponuje się z całą koszulką, którą przecinają charakterystyczne już wspomniane wcześniej pionowe pasy, pojawiające się na trykotach Barcy od pokoleń co stało się bez wątpienia tradycją klubu. Zakupiona przeze mnie właśnie ta koszulka towarzyszyła mi już na Camp Nou kiedy to pierwszy raz miałem okazje zwiedzać ten wyjątkowy stadion oraz kilka lat później, gdy na żywo mogłem oglądać mecz Barcy właśnie na Camp Nou i na pewno jeszcze nie raz będzie uczestniczyć ze mną w kolejnych wyprawach do stolicy Katalonii. Podsumowując, oczywiście wszystkie koszulki FC Barcelony są wyjątkowe, ale dla mnie właśnie te są tymi najlepszymi i z nimi będę miał najlepsze wspomnienia.
« Powrót do wszystkich komentarzy