Marc-André ter Stegen zagra w podstawowym składzie reprezentacji Niemiec

Julia Cicha

4 października 2019, 14:30

Sport

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen został powołany na najbliższe mecze reprezentacji Niemiec. Co więcej, wiadomo już, że w jednym z nich zagra od pierwszej minuty.

Niedawno bramkarz wyjawił, że źle znosi rolę zmiennika, co wywołało polemikę zarówno w Niemczech, jak i w Europie. Teraz Joachim Low zapowiedział, że w zbliżających się starciach drużyny narodowej da zagrać zarówno Ter Stegenowi, jak i Neuerowi. Pierwszy z nich zagra z Argentyną, a drugi z Estonią.

− Mamy ogromne szczęście, że posiadamy dwóch bramkarzy światowej klasy, a do tego innych fantastycznych golkiperów takich jak Trapp czy Leno, którzy również mogą grać na wysokim poziomie. Nie martwię się tą pozycją. Marc zagra w Dortmundzie z Argentyną, a Manu w Tallinie z Estonią – powiedział trener.

Pełną listę powołanych graczy znaleźć można w poniższym tweecie:

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jest tak i powinno tak być również w reprezentacji niemiec że zawodnik który jest obecnie w lepszej formie staje na pozycji w pierwszym składzie . Marc-André ter Stegen jest obecnie w lepszej formie niż Neuer i tylko ślepiec lub ktoś kto się nie zna na piłce nożnej może sądzic inaczej

Mats nie daj się, nie broń Niemcom, rywala odwiecznego trzeba osłabiać!! :))

Chciałbym żeby Mata wybronił jakiegoś karnego i pokazał kilka ładnych parad, a Neuer zdobył hat tricka w postaci straconych bramek.

Razem z MAtSem na drugą połowę wejdą zmiennicy obrońców ;)
konto usunięte

Fajnie, że to Marca dał na Argentynę a nie odwrotnie :)

no i super, że wreszcie marc się doczekał...nie lubię Neuera

Zaraz ktoś z Frankfurtu i Arsenalu się wypowie, że nie puszczą swoich bramkarzy :D

Tylko współczuć Messiemu, że to akurat z Argentyną będzie bronił MATS

Uli Hoeness nie lubi tego

Neuer wpuści mniej bramek i cyk dożywotni pierwszy skład

Marc się doczekał. Chwała dłubaczowi!

No i to byłoby tyle, jeżeli chodzi o argumenty tych, którzy uważają, że powinno się siedzieć cicho i czekać na swoją szansę.