Ernesto Valverde po porażce z Granadą: Nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo, martwi mnie to

Łukasz Lewtak

21 września 2019, 23:44

Marca

176 komentarzy

Po wyjazdowej porażce z Granadą (0:2) Ernesto Valverde nie ukrywał, że Barcelona jest obecnie daleka od swojej najlepszej wersji.

Wydaje się, że gol na samym początku naznaczył przebieg całego meczu.

Jestem zmartwiony, ponieważ nie osiągamy dobrych wyników w meczach wyjazdowych. Kiedy to ma miejsce w czterech kolejnych spotkaniach poza Camp Nou, oznacza to, że nie jesteśmy w zbyt dobrej dyspozycji. Niektórzy piłkarze dołączyli do nas późno, ale ogólnie nie byliśmy w dobrej formie. Nie gramy dobrze na wyjeździe. Dominujemy, ale nie przekładamy tego na okazje bramkowe. Nie mieliśmy szans na ponowne zaczepienie się w tym meczu.

Wygląda na to, że jesteście bezsilni.

Brakuje trochę zdecydowania na ostatnich 30 metrach. Rywale próbowali na nas naciskać, dobrze wychodziliśmy spod pressingu, a później to była kwestia dobrego wykończenia akcji. Tutaj nie byliśmy skuteczni. Postaramy się poprawić.

Co cię najbardziej zdenerwowało ze wszystkiego, co zobaczyłeś?

Zawsze człowiek jest odpowiedzialny za to, co się dzieje. Aktorami są piłkarze, ale na końcu odpowiedzialny jest trener. Zawsze można wygrać lub przegrać, jednak kiedy się przegrywa, później trzeba zasłużyć na zwycięstwo. Dziś nie zasługiwaliśmy na wygraną.

Barcelona straciła najwięcej goli w całej lidze.

Oczywiście nie jest to dla nas dobra statystyka i to nie współgra z naszymi osiągnięciami z poprzednich sezonów. To wiąże się z tym, o czym już rozmawialiśmy. Nie jesteśmy w dobrej dyspozycji w meczach wyjazdowych.

Fot. Bogdan Zajac, football.ua / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie zrzucajcie całej winy na trenera , ma wpływ na taktykę , ale zawodnicy grali tragicznie i grają od początku sezonu, jak tak dalej pójdzie to z 4 miejsca w lidze będę się cieszył , zero zaangażowania piłkarzy , zero ofensywy , zero akcji , zero pomysłu

@bernardFCB ostatnie dwa slowa. Masz odpowiedz. A to jest właśnie główne zadanie trenera.
Komentarz usunięty

@bernardFCB no tak ale to trener jest ich szefem i jak widzi , że ktoś się nie stara tak jak powinien , że idzie na łatwiznę powinien się tym zająć jak to szef. Zawsze na końcu to jego wina bezpośrednio czy też pośrednio. To on powinien być samcem alfa i pilnować żeby wszystko było tak jak należy ale Valverde to Valverde. A wg mnie oni grają cały czas na podobnym poziomie tylko, że Messi zawsze go ratował w lidze a teraz go nie było. Wiele się nie zmieniło , cały czas taka sama padaka.

@bernardFCB Ej, a weź mi powiedz kto tych zawodników trenuje, przygotowuje, kto ustala skład, taktykę itd. itp.

@Gregsky10 kto by trenerem koledzy nie był to są nazwiska nietykalne jakby słabo nie zagrali i to jest największym problem Barcy , że są nietykalni zawodnicy i oni o tym wiedza i żaden trener nie ma na to wpływu , suarez jak zdrowy zawsze będzie grał , Leo jak zdrowy zawsze będzie grał , pique jak zdrowy zawsze będzie grał itp, później maja wyje**** skoro i tak maja pewna 11 to jest największy problem
« Powrót do wszystkich komentarzy