Roberto Torres: Barcelona to najlepsza drużyna na świecie, bardzo cieszy nas wynik dzisiejszego spotkania

Ela Rudnicka

31 sierpnia 2019, 21:29

AS

15 komentarzy

Roberto Torres rozmawiał z dziennikarzami po tym, jak Osasuna zremisowała z Barceloną. 

- Pierwsza połowa meczu wyglądała tak jak nasza gra w ubiegłym sezonie. Mamy mniejsze możliwości niż inne drużyny, ale tutaj nikt nie skupia się zbytnio na sobie,  wszyscy jesteśmy solidarni.

- Przychodzi mi do głowy to, co powiedział nam w przerwie trener. Z Barceloną jest tak, że zamykasz oczy, a oni w tym momencie odrabiają straty. Dlatego to najlepszy zespół na świecie. Umieliśmy się jednak pozbierać i rozegraliśmy dobre spotkanie. Wynik jest sprawiedliwy, bardzo się nim cieszymy.

- Na dziesięć takich sytuacji bramkę jestem w stanie zdobyć w jednej, miałem szczęście, że piłka wylądowała w bramce, to pomogło drużynie.

- Jesteśmy silni u siebie. Musimy kontynuować to, co zaczęliśmy w ubiegłym sezonie. Wiemy, że tutaj musimy być mocni, z naszymi kibicami to jest jednak bardzo proste.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ten piłkarz, mógłby u nas z powodzeniem pełnić taką rolę jak swego czasu Henrik Larsson....

Żywa legenda Osasuny swoją drogą, wielki szacun dla tego pana.

To jest ten ziomek co strzepywal z siebie Pique i Lengleta jak lupiez z wlosow?
konto usunięte

Od dobrych kilku lat nie jesteśmy najlepszą drużyną na świecie i nie ma powodów żeby nas tak obecnie nazywać.

Kiedyś tak było. Dziś Barca jest tak wielka, jak wiele innych drużyn.

Chyba dalej żyje wspomnieniami ery Guardioli.