Kadra Barcelony na mecz z Betisem

Łukasz Lewtak

24 sierpnia 2019, 20:54

FCBarcelona.cat

60 komentarzy

Piłkarze FC Barcelony odbyli w sobotni wieczór ostatni trening przed niedzielnym meczem z Betisem na Camp Nou w drugiej kolejce LaLigi. Po zakończeniu zajęć Ernesto Valverde podał listę piłkarzy powołanych na spotkanie z Verdiblancos.

W sobotnim treningu razem z kolegami nie uczestniczył Leo Messi. Argentyńczyk nie znalazł się na liście powołanych. W kadrze są za to Ansu Fati i Carles Pérez, którzy razem z Ablem Ruizem trenowali w sobotę pod okiem Ernesto Valverde.

Poniżej przedstawiamy listę piłkarzy FC Barcelony powołanych na mecz z Betisem.

Bramkarze: ter Stegen, Iñaki Peña.

Obrońcy: Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Umtit, Junior Firpo.

Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Arthur, Rafinha, Sergi Roberto, de Jong, Vidal.

Napastnicy: Griezmann, Carles Pérez, Ansu Fati.

Kontuzjowani: Leo Messi, Luis Suárez, Dembélé, Neto.

Poza kadrą decyzją trenera: Todibo, Wagué, Aleñá.

?s=20

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Umtit. Jakiś nowy?

No to jazda po 1 punkt!;p

Szkoda mi trochę Wague, wygląda na to, że tak czy siak będzie dopiero trzecim wyborem na prawą obronę.

Mam nadzieje ze ten Fati wejdzie i pokaze na co go stać

coś skrócili szpital kontuzjowanych xd Neto,Dembele i gdzie Ale
nia xd

Ansu Fati!!!

mój wymarzony skład: ter Stegen; Junior, Umtiti, Piqué, Semedo; Sergio, Arthur, de Jong; Ansu Fati, Griezmann, Rafinha :D

@ramon59 Fati Cię nie przekonuje na podstawie czego?

@wojtek_debiec4 musiał zrezygnować z pomocnika na rzecz napastnika z rezerw ...
Padło na Alenie...

Ernesto zrobi to tak:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Busquets-Rakitic
Rafinha-Griezmann-Carles Perez

Co z Alenia? I skoro jest Ansu Faro, a nie ma Abela Ruiza to chyba go wypożycza

@XBlairrX zwykle lawka rezerwowych wyglada tak:
Bramkarz, srodkowy obronca, boczny obronca, pomocnik, pomocnik, skrzydlowy, napastnik. Ktos musi zostac odeslany na trybuny, jest tylko 7 miejsc na lawce a to ze jest taki roberto to ogromny komfort. Kogo bys odeslal na trybuny kosztem wague ktory i tak raczej nie wejdzie bo rzadko kiedy przeprowadza sie zmiany na bocznej obronie w trakcie meczu.

Ruiz poza, Fati w skladzie? Hmmm.. Ruiz bedzie sie pewnie ewakuowal. Jakos Fati mnie nie przekonuje... Ruiz w poprzednim sezonie wszedl na koncowke i bardzo pozytywnie zaskoczyl. W mlodziezowce rowniez sobie swietnie radzi, ale powiedzieli, ze Fati to talent i basta!...

@pawel_was jak dzisiaj wygraj to juz sie nie udzielaj

Ter Stegen
Roberto Pique Lenglet Alba
Rakitić Busquets De Jong
Rafinha Griezmann Carles Perez

Samodestrukcja .....

@ramon59 Tak jak kolega zapytał - Fati nie przekonuję na podstawi czego? Abel miał słaby sezon w Barcy B, więc nie dziwne, że inni dostali szansę.

@Headliner9 nie rozumiem dlaczego 3? Bo go w kadrze nie ma?

Wielki wyczyn Andu Fatiego, kiedy by się nie pokazać jak nie przy kontuzji rywala? Oby go nie spalili bo 100tys publiczność potrafila zgasic nie jedna gwiazdę

Już się nie mogę doczekać żeby po raz kolejny zobaczyć jak bez Messiego Valverde zarzyna styl i wszystko czym Barcelona rozkochiwała. Dajmy do środka Rakitica, Roberto i Busquetsa potem dziwmy się potem że mamy problem żeby stworzyć sytuację bramkową.

Nie chce udawać eksperta ale mam nadzieję że Valverde nie zepsuje talentu ansu fatiego... On ma zaledwie 16lat(w tym roku skończy 16)Ale czm nie ma aleny... Nie zagrał dobrego spotkania przeciwko Bilbao ale nawet de jong się nie popisał... A alena w turnieju przedsezonowym dobrze is się zaprezentował.

Wyborny atak. Takiego się spodziewałem, bardzo mi się podoba. :p

@ForcaMilosz tak, po raz 2 go nie ma, Ernesto raczej kieruje się tym, że w razie potrzeby zmiany Semedo, wróci tam Roberto.

@MichuPlayPL pewnie nie chcą z nim ryzykować

Gdzie Alena... Następny wychowanek na stratę..

@kicak261 szkoda właśnie żeby tak to wyglądało . Ma potencjał i powinien się ogrywać, dlatego chyba najlepiej by było go wypożyczyć .

@Headliner9 z tym trenerem to byśmy najlepiej wyszli
Rakitić
Roberto Rakitić Rakitić Alba
Rakitić Rakitić Rakitić
Rakitić Rakitić Rakitić
I tak dobrze że ten Beton znalazł miejsce dla De Jonga

@kondziu_gb Puig swoją grą reprezentuje poziom Barcelony bardziej niż Roberto, Vidal, czy Coutinho. Chłopak jest młody i tylko od cudownego trenera zależy czy zmarnuje jego potencjał, tak samo jak w przypadku Malcoma. Poza tym Xavi, Iniesta czy nawet Messi nie byli gwiazdami światowego formatu od razu po przeniesieniu do pierwszej drużyny. Do tego potrzeba czasu cierpliwości i odpowiedniego mentora na stanowisku trenera, a Valverde ma tyle z tym wspólnego co koń z koniakiem.

@karolaskarol A no tak nie zauważyłem sorki :D

@Coutinho007 ustawil trojke srodkowych

@ramon59 W mlodziezówce sobie Abel świetnie radzi mówisz? Ale chyba miałeś na myśli kadrę bo w Barcelonie B bardzo miernie sobie radził.

@kibic1899 *Vidala ;)

Rafinha strzeli brame a potem go sprzedadzą lub wypożyczą ,(sorry taki mamy zarząd )

Jutro zagrałbym na 5 pomocników i z wysuniętym Griezem

@Kubsoleon obawiam się że zagra w griezman, rafinhia i albo sergi roberto na prawej albo czterech pomocnikow z Roberto, busi, rakitic, de jong

@German hehehehehehe

Czyli jednak Messi wciąż kontuzjowany

@German w tym roku 17 skończy, 02 rocznik jest.

@kibic1899 ok, to dlaczego wszyscy jadą po Rakiticiu, Dembele i Busim że powinni odejść skoro słaba gra zawodników to wina trenera, który nie potrafi wykorzystac ich potencjału? Czy to tłumaczenie ma zastosowanie tylko do młodych zawodników którzy grają kał? Zawodnicy bardziej doświadczeni nagle po prostu stali sie za słabi na Barcrlone? Jakieś podwójne standardy czy jak?

@Bulos11 a jak wszyscy wyzdrowieją

@Coutinho007 z nazwy Barca B to nie młodzieżówka jednak

@ArcziArtt Znowu będzie cały sezon poza kadrą i się zawinie w lato.

Todibo nie powołany ? Jeżeli chłopak chce się rozwijać to niech ucieka bo siwy Gargamel zniszczy mu karierę .

Atak ma postrach całej Europy. Dobrze ze real zremisował bo tak jak pisałem tydzień temu po dwóch kolejkach byłaby już strata 6 pkt

@kibic1899 w meczu z Bilbao trener posadził Rakiticia i Busiego na ławie. Ten cały Alenia o którego się tu wszyscy dopominali poleciał w przerwie. C. Perez miał szczęście że grał za krótko do oceny bo by dostał chyba 0. Jak wyglądała gra Barcelony z tymi "młodymi" chyba wszyscy widzieli. Te wszystkie Alenie, Puigi, Perezy i inne wynalazki to nie poziom Barcelony. Złota generacja ze szkółki z Iniesta i Xavim szybko się nie powtórzy.

@German niestety
Komentarz usunięty przez użytkownika

Ter Stegen
Semedo Pique Umtit Jordi Alba
Rakitic Busquets De Jong
Fati Grizmann Perez

@asdfdsg popieram w 100%

@TuraVer Zapomniałeś o lewej stronie xD

@Cwaniak4 rafinha ma teraz lepszy okres ale to nie znaczy że ma zostać w Barcy... Tylko jakiś lepszy klub niż valencia się po niego zgłosi... Bo gdy wrócą wszyscy kontuzjowany nie będzie dla niego miejsca.

@DamianBarcaCule stary, tylko obcięli mu "i". Nie wiem co na to dziewczyna Francuza :)

@Bulos11 Z tego co pamiętam to od kiedy pojawił się temat powrotu N€ymara do Barcy to głównie dlatego że pan Neymar chciał się odbudowywać po niezbyt udanym okresie, co za tym idzie można by się spodziewać ciągnięcia pana Neyamara za uszy a nie odwrotnie.

@Bulos11 a gdyby zamiast na liscie kontuzjowanych byl Ney zamiast Dembusia ? To tez ten wozek uciagnie ?

@Bocheno1 ja to rozumiem, tylko ani go w kontuzjowanych nie było, ani w nieobecnych decyzja trenera (ale już poprawione)

Ter Stegen
Roberto Pique Umtiti Lenglet Alba
Rakitic Busquets De Jong
Rafinha Griezmann

@HiddenDevil na podstawie wieku...

@Tales_Omletu nie sądzę.... Myślę że nawet nie wejdzie że względu na tak młody wiek i raczej będzie się tylko przyglądał (-:

@czarnatom też prawdopodobne

I dlatego przy takich okolicznościach przydałby się Neymar żeby pociągnąć ten wózek.. Jutro remis to będzie dobry wynik..

@szymonweremozak od De Jonga w tym sezonie rozpoczyna się budowanie drużyny więc nie wiem skąd to wziąłeś ten skład