Philippe Coutinho: Nie mogę się doczekać, aby zagrać w koszulce Bayernu

Radek Koc

19 sierpnia 2019, 13:45

Bayern TV

70 komentarzy

Philippe Coutinho został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Bayernu. Brazylijski piłkarz podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami na antenie klubowej stacji telewizyjnej. 

- Ten transfer to dla mnie nowe wyzwanie w nowym kraju i w jednym z najlepszych klubów w Europie. Jestem bardzo zmotywowany.

- Kiedy Bayern wyraża zainteresowanie twoimi usługami, to jest to coś naprawdę wielkiego. To wielki i cudowny klub. Ma bogatą historię. Dlatego jestem tutaj i nie mogę się doczekać, aby zagrać w koszulce Bayernu. 

- Niezbyt lubię rozmawiać o sobie samym. Mogę jedynie powiedzieć, że lubię grać w pomocy i staram się stwarzać innym okazje do strzelenia gola. Pomagam również w defensywie. 

- Jeszcze nie poznałem miasta, ale pierwsze wrażenia były bardzo dobre. Osoby, z którymi nawiązałem kontakt, odnosiły się do mnie z dużym szacunkiem i dobrym wychowaniem. Mogłem też zobaczyć ośrodek treningowy klubu. Zrobił na mnie duże wrażenie. Jestem naprawdę szczęśliwy. Zawsze kiedy będę wychodził na boisko w koszulce Bayernu, będę dawać z siebie wszystko. Będę bronić tych barw z dużym honorem. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bartomeu jesteś największą pomyłką tego klubu... oddać jednego z najlepszych pomocników na świecie na wypożyczenie a zostawić takich cieniaków jak Arthur czy Roberto...

@DeckardCain To dlaczego nie gral jak ten jeden z najlepszych? Wina trenera pewnie. Zabranial mu grać dobrze.

@oZinho
A to jak na Copa gral na swojej pozycji z trenerem grajacym do przodu i majacym pomysl na druzyne to jakis przypadek?

@marcinnikt Tak. Po prostu weszły mu dwa mecze.
« Powrót do wszystkich komentarzy