Éric Olhats, odkrywca talentu Griezmanna: Barça kontaktowała się z Antoine'em przed meczami Atlético z Juventusem

Łukasz Lewtak

18 sierpnia 2019, 15:10

Mundo Deportivo/L'Equipe/JDD

10 komentarzy

Skaut Éric Olhats, odkrywca talentu Antoine'a Griezmanna, wyraził swoją opinię na temat odejścia francuskiego napastnika z Atlético Madryt do FC Barcelony w wywadzie dla JDD.

- Griezmann zawsze marzył o Barcelonie, dlatego jego odejście mnie nie zdziwiło. Kiedy jeszcze się nim zajmowałem, kilka razy dzwonili do niego Piqué i Suárez. Raz dzwonił też Messi. Barcelona ponownie skontaktowała się z nim przed meczami Atlético z Juventusem w 1/8 finału Ligi Mistrzów w lutym. Dyskusje odbywały się w niewłaściwym momencie.

- Wierzę Gilowi Marinowi, kiedy twierdzi, że Atlético ma dowody, że transfer przeprowadzono w nienależyty sposób. Były pewne zaniedbania. Antoine nie jest złym chłopakiem, ale kiedy podąża w jakimś kierunku, nie ma już odwrotu. I w takich przypadkach może zawieść osoby, które jeszcze przed chwilą miał wokół siebie. Wiem, że jest wdzięczny, ale już nie jestem w środku, jestem poza tą historią i to wkurzające. Wspólna przeszłość się nie liczy. Mam nadzieję, że Antoine zastanowi się nad tą swoją "amnezją".

- Antoine zasługiwał na bardziej godne pożegnanie. To wina jego i osób z jego otoczenia. Jestem trochę smutny, ponieważ on wiele zawdzięcza Gilowi Marinowi, Andréi Bercie i Diego Simeone. Rozumiem, że chciał czegoś więcej po pięciu latach w jednym klubie. To jednak nie oznacza, że nie wierzę, że Antoine jest szczerze przywiązany do Atlético.

- Antoine do mnie zadzownił po tym, jak jego transfer stał się rzeczywistością, ale mam mieszane uczucia. Nasze drogi się rozeszły. Jestem pracownikiem klubu, z którego właśnie odszedł.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Jeśli to co mówi ten jakiś Olhats jest prawdą, to tylko potwierdza, że kupiliśmy idiotę lecącego do kasy (bo jak można się chwalić w trakcie nielegalnych negocjacji, że wykupuje mnie konkurencja)
Jeśli to nieprawda, Griezman powinien natychmiast złożyć pozew o zniesławienie. Tyle w temacie.

Z tego co mówił, kontaktowali się z nim trzej zawodnicy Barcelony, a oni za transfery nie odpowiadają. Jeśli ktoś z zarządu Barcelony kontaktował się z Griezmanem przed lipcem, niech Atletico założy sprawę i ujawni dowody a nie na siłę czegoś szukają

Co za łeb... Nawet jeśli cos wie, to po kiego grzyba się z tym wychyla? Uwagi szuka?

Atletico dało mu za tą wypowiedz 10 mln ojro czytałem na pudelku
konto usunięte

Szkoda tylko, że każdy mówi o dowodach, a ich nie widać.