Jordi Alba: Nie mieliśmy jasnego pomysłu na to, jak przeprowadzać ataki

Łukasz Lewtak

17 sierpnia 2019, 00:10

Marca

31 komentarzy

Po porażce Barcelony z Athletikiem na San Mamés (0:1) krótkiej wypowiedzi dla mediów udzielił Jordi Alba.

Mecz: To był mecz na remis. Mieliśmy okazje, ale nie trafiliśmy do siatki. Rywale mają wspaniały zespół i grają intensywnie. Aduriz strzelił pięknego gola. Nie jest łatwo przegrać pierwszy mecz, ale drużyna będzie lepsza.

Reakcja: To sprawia, że wiemy, że dostaniemy za swoje, jeśli nie będziemy grać na 100%. Każdy może cię pokonać. Jesteśmy Barçą, ale jeśli nie staniemy na wysokości zadania, nie wygramy samym herbem.

Neymar: Ten temat jest już męczący. Trzeba poczekać do końca okienka. To wspaniały piłkarz. Transfer to decyzja klubu. Jeśli Neymar przyjdzie, będę zachwycony. Trzeba poczekać. Codziennie mówi się o innym klubie.

Plan na mecz: Uważam, że intensywność była dobra, ale w niektórych akacjach brakowało nam koncentracji i nie mieliśmy jasnego pomysłu na to, jak przeprowadzać ataki. LaLiga jednak dopiero się rozpoczęła, będziemy lepsi. Musimy poprawić wiele rzeczy.

Coutinho: To wspaniały piłkarz. Jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie. Życzę mu wszystkiego co najlepsze.

 

 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Strona Alby to teraz największą dziura w obronie.

I już im tak zostanie jak nie będzie Messiego.

Chyba każda drużyna w lalidze nauczyła się naszego stylu gry. Gdy tylko klepka wjeżdża na 20m każdy ma rzep przy sobie i nie ma komu grać i piłeczka pyk do tyłu i apiać to samo :( A Atheltic cisnął nam z kontr :(

Alba ale niestety szuka jeszcze formy. Wczoraj tragedia.

Valverde ma pomysł na grę.. Podaj Messiemu i patrz.. No, ale gdy go zabraknie, to powstaje chaos w jego napoleońskiej głowie..

No w końcu się przyznał nie ma Messiego, to nie wie jak grać. Kilkukrotnie czy to Griezman, czy De Jong czekali na jego wyjście do rozegrania ,to się chował.

No jesli Barcelona nie ma pomysłu na ataki to jest juz dno, muł i wodorosty.

Valverde przejął drużynę, która miała pomysł na grę i wspaniałych piłkarzy, od tego momentu jest coraz gorzej, nie chce się pastwić, ale ten trener marnuje talenty wspaniałych zawodników.
Początek rundy, a chłopaki nie mają pomysłu na grę ?
Boję się myśleć, co będzie dalej.

Tylko ja miałem wrażenie że Alba wczoraj chodził obrażony na cały świat że nie grał Messi i nie miał z kim grać?

konto usunięte

No myślami byli raczej w „akacjach”, a nie na boisku przy akcjach ;)

Reakcja: To sprawia, że wiemy, że dostaniemy za swoje, jeśli nie będziemy grać na 100%. Każdy może cię pokonać. Jesteśmy Barçą, ale jeśli nie staniemy na wysokości zadania, nie wygramy samym herbem. - słuszna konkluzja , szkoda że na boisku nie ma tej świadomości.....

Valverde ma mało porażek bo gra defensywnie, ale w piłce gra się na gole

Zaczyna się trzeci rok pracy EV w Barcelonie, trzon zespołu jest taki sam, a nadal brakuje koncepcji w ataku. Ile lat jeszcze potrzeba,aby zarząd zauważył,że nowe twarze za miliony euro nie zmienią obrazu gry.

Kur... to ja mialem ze siedem pomysłów a grywam tylko w PES

Hazard z kontuzja , nie ma Cou u nas wiec Ney do bialych , ale to nic , my mamy Sir Valdemara Wspanialego, kiedys wygramy LM.

Początek sezonu, a wy już nie mieliście pomysłu? Co będzie dalej? Haha. Masakra, ten gość na ławce zamordował Barcę totalnie.

to oni jeszcze po tylu latach gry nie wiedza ze zawsze trzeba grac na 100%???

Czyli nie ważne jakim składem wyjdziemy i kto będzie grał i tak zagramy kupę bo jesteśmy kijowo przygotowani do meczów, nie mamy zbyt wiele wypracowanych akcji. W sumie to jest jak zawsze czyli Messi ma ratować nam dupę.

Od trzech lat nie macie jasnego pomysłu na to jak przeprowadzać ataków...

Właśnie to jest największy problem Barcy - brak pomysłu na grę. Żaden piłkarz tego nie odmieni. Nie ma planu działania i pomysłu, trzeba nowego trenera. Ten nic nowego nie daje, 3 sezon leci a gramy powoli i przewidywanie. Ratuje nas zawsze najlepszy piłkarz na świecie.

I to chyba mówi wszytko.

Alba mowi jak jest.

"Jeśli Neymar przyjdzie, będę zachwycony." Jordi Ty nasz kawalarzu, będziesz znowu się zachwycać, że nie możesz mykać lewą stroną.

To fajny trener

„i nie mieliśmy jasnego pomysłu na to, jak przeprowadzać ataki. ” No to jaką pracę wykonał trener przygotowując piłkarzy pod rywala jak w sumie nie wiedzieli jak grać ?? Ten trener to żart.